reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Asioczku wszystkiego najlepszego dla cory z okazji roczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Napisz co u Was??
 
reklama
Hejka!

Dziekuje raz jeszcze za komplementy!!

Natko, Magw - dziekuje, mam nadzieje, plamie,ale odrobine.
Aletko - sliczny ava, juz widac super brzuszek:-)
Magdulku - bardzo sie ciesze!!

.............................
Przyszly butki, sa sliczne, jak nowki, lepiej wygladaja jak na zdjeciu, Miko porusza sie w nich swobodnie,ufff. Ale chyba kolejny raz nie zdecyduje sie na taki stres.
 
Ogromniaste GRATULACJE dla całej rodzinki Emiśków,z okazji narodzin Tomaszka!!!!!!!
23_28_11.gif
36_1_66.gif

Tak swoją drogą to kawał chłopa z niego:tak::-D:-)
Napewno będzie dzielnie bronił siostrzyczki:-)

P.S Bardzo dziekuję za zapełnianie mojej skrzyneczki pieknymi fotkami:tak::-) Te nasze dzieciaczki są naprawdę bossskie:-D
Chwalę jeszcze wszystkie zmiany w avatarkach i podpisach,są śliczne:-) I zapewniam,że to nie żadne pitu,pitu;-),naprawdę mi sie podobają:-D

No i spadam,bo zaniedługo zmykam na fitness:cool2:
Ciao!

 
Mamo i Tato Misi - GRATULACJE z okazji narodzin synka. Tomasz się na świat nie spieszył ale za to jaki dorodny chłopak. Życzę Wam dużo szczęścia w powiększonym gornie!!!

Asioczku - sto lat dla Majki z okazji pierwszych urodzin. Niech rośnie zdrowo na pociechę rodziców.

Warszawianki - dostałam śliczne zdjęcia ze spotkania. Ale ja Wam zazdroszczę tych spotkań i tych placów zabaw. Widać, ze tam raj dla dzieci. niestety Poznań takich placów nie ma. Wszystkie wyglądacie pięknie. A dzieci widać się polubiły i fajnie razem bawiły.
 
Asioczku, wszystkiego najlepszego dla Twojej rocznej Córeczki :-)
images


Jak obchodziliście to święto? Co Maja dostała w prezencie? No i jak się czujesz, kiedy Twoja Córa przestała być niemowlakiem?
 
MAMOMISI, TATOMISI, EMIŚKU I TOMKU WIELKIE GRATULACJE!!!

Dzielna z Ciebie kobieta, Mamomisi, takiego klocuszka nosiłaś :tak: Ciekawe, co będzie u mnie. Po cichu troszkę Ci zazdroszczę...

A teraz wracam zobaczyć, co tam od wczorajszego wieczora jeszcze się wydarzyło...
 
reklama
Do góry