reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Ja na chwilkę, bo dostałam maila od Wiolinki, która kazała Was baaardzo serdecznie pozdrowić. Strasznie jest zabiegana ale donosi, że Agniesia dzielnie tupta na swoich nóżkach, jest zapaloną tanecznicą, zjada dzielnie prawie wszystko, chociaż z mamusinego mleczka sama zrezygnowała. Poza tym uwielbia taplać się w wodzie i jest małą gadułką. Nocnik natomiast traktuje z zasłużoną wzgardą. Chwilowo lekko podziębiona, na co dzień tryska humorem :)

To tyle od zapracowanej Wiolinki. A ja spadam bo moje dziecko mnie zawyje na śmierć.
 
reklama
ale fajnie usłyszeć, co tam u Wiolinki. Zaczęłyśmy nasze nowe prace w jednym dniu i często się zastanawiałam co tam u niej.Jak sobie radzi na linii frontu praca-dom ;) Pozdrowionka!
 
Wiolinko kochana pozdrawiam, jak ja dawno nie widzialam Twojej Agnieszki :) Dalabys jakas fotke :/
Szkrabiku - dzieki!!! :) uff, podstawy juz mam :)
Beatko - hahaha no tak!!Buziaki ;D
Asia - ja jem wszystko, tylko tak,by nie przekroczyc 1200 kcal,no i jak gdzies wyjezdzam to troche z tym lipa jest ::)

Mikolaj dopiero usnal, wwrryy, zawsze jak mamy gdzies jechac to takie numery nam funduje - Slodziak!! ;D
 
Elo!

Bardzo dziękuję za odpowiedzi w sprawie zup. Będę musiała bardziej kombinować ;)

MagW- Patrycja mieszka z moimi rodzicami i siostrą a brat z zoną i dziecmi przyjechał do mnie ;) aczkolwiek wczoraj odwiedzili moją mamą i zrobili we czworo taki meksyk jakiego świat nie widział ;D Dzisiaj rano wyjechali ale na odchodne starszy syn brata pomalował biała ścianę czerwona kredką :o Chwała dla tego kto wymyslił zmywalne farby ;D
Genaralnie sposób wychowywania dzieci przez moja bratową nie bardzo mi się podoba, bo nie mają ani zadnych stałych pór jedzenia czy spania. Jedzą jak się upomną, śpią jak padną ze zmęczenia ::) Często wracaja z dziećmi do domu koło 22, dzieci zasypiaja w aucie, potem nie są kapane itp. Ja czegoś takiego nie lubię. Nazywam ich cyganami ;) Po za tym bardzo się lubimy i staramy w miarę czesto odwiedzać. No i przy okazji strzeżcie się Krakowianki ;D we wrzesniu przybywam ;D

Lila- ja nie zauważyłam w Twoich postach błędów :laugh:

Super że wieści od Wiolinki sa wreszcie. Cieszę się ze u Niej wszystko ok, ale posta chociaż jednego na miesiąc to mogłay baba jedna napisać 8)

Easy- szczerość to cecha którą cenię ponad wszystko :) A i przy okazji napiszę ze dawno nie widziałam zdjęć Mary ;D

Juciu- jeszcze 7 dni i bedziemy moczyc tyłki w wielkiej wodzie ;D

A pytanie mam do mam dziewczynek przede wszystkim. Czy puszczacie córki na golaska na plaży? Wiem ze ja tak latałam jak byłam dzieckiem i żyję, ale teraz sie zastanawiam czy swoje dziecko tak puszczać...??
 
Miałam chwilę czasu, bo Julek zasnął i wróciłam do postów,kiedy byłam w szpitalu i urodził się Julek...muszę się przyznać, że bardzo się wzruszyłam tym, co wtedy pisałyście i jak trzymałyście za mnie kciuki. Teraz po ponad dwóch miesiącach czytałam o wiele spokojniej i dokładniej...cieplej mi się zrobiło na sercu. Fajne z Was Wszystkich Babki ;D

Agast - też odliczam...na balkonie mam chyba teraz w słońcu z 50 C...masakra...marzy mi się już morska bryza ::) 7 dni...to już wygląda całkiem optymistycznie ;)
 
Poszly fotki do Beatuska i Assi, uff w koncu, sorki,ze trwalo to tak dluog :)

Miki nie pospal nawet godzinki,no nic pakujemy sie i jedziemy.

Zazdroszcze Wam tego morza!!

Juciu - zobaczysz jak sie to bedzie czytalo za rok, w urodziny Julka, ja tam sie poplakalam ;D
Agast - ile lat ma ta Twoja mala siostrzyczka??
 
reklama
Ha, ha!!!No to wyjeżdzam nad morze!!!!!!!!Jupiii. Kwatera zarezerwowana, 40 m od morza jeah. Ale sie cieszę ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry