reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Aletko, dzięki za podpowiedź :) Mam jeszcze kilka miesięcy na zastanowienie, więc chętnie chłonę każdą poradę :)

Lila, a nie mówiłam? :p

Ufff wyłączcie ten upał...
 
Lila, super :) Spokojnej podróży i, mam nadzieję, do zobaczenia nad morzem :)

Agast, byłaś u tego lekarza, czy mi się terminy pomyliły?

Aletko, to ja już wobec tego jestem wywakacjowana, bo już z rana walczyłam z odkurzaczem :p No i przyznaj - u Was na pewno aura znośniejsza, a nie taki stojący ukrop... Macie to w zamian za ten brązowawy piasek ;)

Rany, jest tak okrutnie gorąco, że nawet nie próbuję wychodzić do ogródka, bo chybabym się roztopiła.

Megan, wypoczywaj i wracaj szybciutko :-*
 
Hej

Lila ajutro ...złota plaża,zimny browar czy jakoś tak HUUURAAA

Co do GORĄCA to u nas mimo "klimatu nadmorskiego" ukrop taki ,ze z chaty wyjść nie idzie.Poprostu masakra.Byliśmy na zakupach i wróciliśmy wszyscy na wpół umarli.No zdechnąć można poprostu.Zero wiatru( a gdzie ten wiaterek od morza???) na plaży pewni byłoby znośnie ,ale ja dziś nie mam czasu na plażę bo w końcu jutro mam bardzo ważnych gości :)

Idę szykować ....
 
Junonko, Lila, ale Wam zazdroszczę, że to już jutro. Junonko, pamiętaj, obiecałaś trzymac pogodę - marzy mi się takie siedzenie na plaży, z tym wiaterkiem od morza. I tak sobie będę myśleć: ojej, ale biedny ten mój mąż, upał taki, zero wiatru a on biedny w garniturze, do pracy. Całe szczęście, że my jesteśmy nad morzem :p

Chyba, że się pogoda spsuje :mad:
 
Frotko, a Totulek usiedzi na plaży bez ganiania? Bo ja np. ostatnio się mężem posłużyłam ;) ale gdybym była sama to na mur beton musiałabym za młodym po plaży zasuwać ;D
 
Przeczytałam wszystko ale niestety nie mam czasu odpisywać bo w pracy młyn. Odpowiem tylko Frotce ze do lekarza ide w poniedziałek.
 
reklama
Agast, no to ok, to czekam na pozytywne wieści w poniedziałek.

Szkrabiku, oczywiście że Wojtek w jednej pozycji wytrzyma maksymalnie dwie sekundy  8). Ale może kiedyś zaśnie. Albo będzie zjadał piasek. Tak czy siak, pomarzyć wolno ;)
 
Do góry