reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Witam :)

Lila już pewnie w Gdyni, a pogoda taka, że mnie skręca z zazdrości.

Junonko, pewnie, że postaramy się dojechać. Zależy od tego, jak Wojtek zniesie podróż i jak się zaaklimatyzuje, no i od pogody ::)

Szkrabiku, widzę, że masz te same myślówki. Tylko chyba jesteś bardziej racjonalna ode mnie, bo ja po prostu wzięłam na rozmowę moją siostrę cioteczną i zobowiązałam ją, że w razie czego zaopiekuje się Wojtusiem. Troszkę była zdziwiona, ale obiecała. Może faktycznie trzebaby takie rzeczy formalnie załatwiać ??? A co do kasy, to jak pisałam. Po nas Wojtek dostanie ubezpieczenia a z tej polisy zrobię mu posagową, jak tylko się za to wezmę :p
 
reklama
hejka :)
Sorki ale nie odniose sie do Waszych postow...nie starczylo mi juz czasu na czytanie  ;)
Wczoraj bylam u gina ze swoja nadzerka :mad: i okazalo sie ze jakos sama zniknela ??? , ale wyszlo za to co innego...Litanie lekow mam prawie tak samo zabojcza jak Lila miala dla Mikiego ...wrrr

Reszte dnia poswiecilam Szymciowi  :) no i oczywiscie na sprzatanie , gotowanie czyli normalka. Jutro zostane sama w domku , bo maz , pan i laskawca wyjezdza na weekend z szefem w gory... ::) Wkur#@%^ jestem ... Juz raz mnie tak zostawil jak bylam w 8 miesiacu , a teraz powtorka z rozrywki...ale czy moge mu zabraniac ? W koncu jemu od zycia sie cos nalezy... ;D >:D
a i rzuciłam okiem na podjety przez Szkrabika temat posagow-tez zastanawiam sie nad jakas polisa dla mojego skarba...tym bardziej teraz , bo szczerze mowiac nasluchalam sie wczoraj i od kobitek w poczekalni i od lekarza opr.zebralam , ze az wstyd ... (pamietajcie zeby o siebie dbac i chodzic na kontrole do gina!) - tyle ode mnie  :p

Lila ciesze sie ze z Mikim juz lepiej  :)

jak poczytam to i popisze troche pozniej ;)
pa
 
Dzień dobry :)

Jononko, hm no cóż, poważna sprawa, no nie? ;) Nie wiem jak dziewczyny, ale ja bardzo chętnie zobaczę efekt łazienkowy :D

Lila, szerokiej drogi i do zobaczenia!!! :D

Frotko, ja poproszę Tymka chrzestną. Odpowiada mi Jej styl wychowywania (ma córeczkę rok starszą od Tymka) i ufam, że zaopiekowałaby się Nim należycie. Bez batów, ale i bez cukru ;) Ale o notariuszu też muszę pomyśleć...

Biesy, byłoby o niebo łatwiej, gdybyśmy wiedziały co nam los przyniesie, prawda? A tak to albo zdążymy się zabezpieczyć albo nie ::)

Wiecie, że moje dziecię jeszcze śpi? ::)
 
Hej,
W domku jeszcze jestem, ide do lekarza, jak bede jechac to wieczorkiem dopiero, tylko,zebysmy mogli!!
 
Lila kurde nie ma innej możliwości.Musisz móc bo ja za chwilę idę odebrać świeże złowione dopiero co rybki od rybaków!! :p,wiec nie masz wyjścia tylko musisz na nadmorskie danie wpadać :)

Szkrabiku ano poważna ta sprawa jak nic,ale ja też jeszcze o tym nie myślałam.

A tak wogóle to DZIEN DOBRY :)

Frotko to już sie cieszę na spotkanie ;)
 
Hejoł ;)

Lila szerokiej drogi juz sobie wyobrazam jak się ciesxysz ;D

Szkrabiku ja równiez bardzo często myslę o tym by jakos dzieci zabezpieczyc.JeDNAK nie bardzo wiem jak to zrobić :-[ chyba w poniedziałek się wybierzemy do PZU wszystkiego dowiedziec.No u nas chyba w razie naszej smierci (tfu,tfu) dziecmi zajęła bys ię tesciowa..ona dobrze wychowuje dzieci chyba ,dobrze się uczą są posłuszne,maja co chcą...tylko ja mam troche inne metody wychowawcze..no i napewno w wielu kwestiach bysmy się niezgodziły.No alke mam nadzieję ze zanim umrę dzieci będą juz dorosłe i doczekam się wnuków ;D musze kogos rozpieszczac,a kto jak nie babacia rozpiesci wnuki ;D przynajmniej ja tak myslę ;) No i napewno nie pozwolę zeby moje dzieci klepały taką biedę jak my..dlatego chcę ccos im załozyc by w razie konecznosci miały te pieniazki obydwoje

biesy sama zginęła???? kurcze a moja sama niechce zginac.Wiesz ja słyszałam ze niektórym kobietom przy porodzie schodzi moze akurat Tobie zeszła rodzilas naturalnie?


MACIE POZDROWIENIA OD MEGAN wszystkie! ;D
 
Asiu - tez bylam w szoku ::) Jeden lekarz mowi tak inny zupelnie co innego... a rodzilam naturalnie i to wlasnie po porodzie lakarz mi powiedzial ze mam nadzerke...

a teraz podobno polip jakis...
ehh

Lila udanego wyjazdu i spotkania życze :D
Megan caluski :-* wracaj do nas kobieto !
 
biesy jak ja byłam u gina po porodzie to okazało się ze mam 3 stopien nadzerki myslaam odrazu ze mi wypali lub zamrozi...ale przepisał mi czopki "polseptol" gdy je zuzyłam poszlam na kontrolne badanie cytologii i w poniedziałek ide po wynik czy jest lepiej.A zamrozenie u nas kosztuje 400zł takze jak an moją kieszen to bardzo drogo :p.A co to jest ten polip? ktory stopien miałas nadzerki?

Megan jest u rodzinki wraca w niedzielę 8)
 
reklama
Junonko, dzień dobry ;)

Asiu24, tylko, że musisz wpłacać co miesiąc ok. 100 zł... masz tyle? Bo z tego co pisałaś to z kasą u was kiepsko. Napisz po wizycie w PZU. Hm no to fajnie, że obstawiasz teściową. Jak jest u mnie - już pisałam. Ani rodzice ani teściowie...

Megan, miłego wypoczynku :D

A mój śpioch po wczorajszych scenach (nie mógł zasnąć z upału) obudził się dzisiaj o 10 i był wprost rozkosznie zaspany ;D Teraz zasuwa z nianią na spacerku ;)
 
Do góry