reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Hej!!!

Ja mam minutkę, bo chłopaki ogladają bajkę ;-)
chciałam podziękowac za kciuki :tak: Bercik zdrów jak rybka :-)
 
Jola-no to super!
Anni-rysunek swietny, masz bestyjo zdolnosci artystyczne :-) Koniecznie je rozwijaj i poglebiaj!
Olla-pokaz sie w nowych wlosach

A ja dzis zrobilam fajne zdjecia w Cezarei, musze wam pokazac probke:-) Niesamowicie fajne miejsce. To jest Cezarea, pozostalosci po lazniach:

07c1e3d358aa3f8emed.jpg


2a970bef1072180bmed.jpg


I morze-strasznie grozne, wiatr wial nieprawdopodobny myslalam ze odfrune :-)
cf4dca83204a4217med.jpg


8ce4eba637a8ba81med.jpg


no i jeszcze jedno-wicher we wlosach :-)
35cee642bb73dccemed.jpg

Buzka wszystkim
 
Izka, przeeepięknie.:tak:Wiesz co, te zdjęcia to wyglądają nie jak fotografie tylko jak rysunki.:szok::szok::szok: Normalnie takie... nierealne.... Cuuuudo.:tak:

Jolka, bardzo się cieszę, widzisz - po co się było martwić???

Na zamknięty wsadzę zaraz filmik z występem Weroniki. Wiecie, naprawdę jestem dumna.:tak:I powiem Wam, że w ogóle ten konkurs był bardzo udany i jestem super zadowolona że poszłam. Występowały dzieci z różnych szkolnych szkół tańca i kurka zgapiłam się i żałuję że nie nagrałam innych występów. Niektóre były naprawdę świetne!!! :tak:Konkurs był w 3 grupach wiekowych - 0-3 klasa, 4-6 klasa i gimnazjaliści. Nasza "szkółka" wystawiała się z 3-ma grupami, przy czym w pierwszej kategorii były dwie grupy - zupełne maluchy czyli 0-1 - które były w ogóle najmłodszą występującą grupą i 2-3 klasa oraz gimnazjalistki. Wyszło nieźle i chyba maluchy były najlepsze i wzbudziły największy aplauz widowni. Ale z innej szkoły była grupa 4-6 która tańczyła do piosenek Abby i były po prostu re-we-la-cyj-ne. I jako występ gościnny była parka z grupy tanecznej takiej już "profesjonalnej" - na oko ok. 4 klasa, chłopiec z wyglądu ciapa, a okazało się że ma brązowy medal mistrzostw Polski i jak zaczął tańczyć to ......:szok::szok::szok: brakuje mi ikonki pt. "kopara opad".:szok:
 
O rany, współczuję....:-( A może to za wcześnie? Może musi trochę pobrać żeby podziałał???:-(A jak ciepłe okłady na brzuszek, też nic?
 
Sorga na Vaneske też sab nie działał, na nią działał tylko ciepły strumień powietrza z suszarki na brzuszek może u was tez zadziała, ale współczuje strasznie i Tobie i Tami.
Kurcze coś wdrożyć sie nie mogę, mam nadzieję ze dziś albo jutro coś skrobnę bo strasznie tęsknię za wami.
 
hejka
sorki ze tak tylko o sobie,ale

odebralam wczoraj wyniki na toxo i mam dodatnie p-ciala w klasie igg i igm co swiadczy ze jestem w trakcie choroby
zalamalam sie,dzwonilam do gina-za okolo 2 tyg czyli od 16 tyg mam dostac rovamycyne przez 3 do 6 tyg a potem znowu badania
boze nie dosc ze ten cukier to jeszcze to,mam mega dola i nie wiem czy kropce nie zaszkodzilam

mam takiego dola ,lep mnie napitala,oszaleje chyba:-(
 
reklama
DOROTKO KOCHANA!Tule cie mocno!Wierze ze wszystko bedzie dobrze!Caluje:*

Izka zdjecia nesamowite!Tak jak Dzagud pisze,jak malowane....cudo!!!

DZagud,super wystep:)))Juz pisalam ze zazdroszcze...nic sie nie zmienilo hihi:)))

Ptrycja ale Noemi sliczna i faktycznie do taty chyba robi sie podobna co?
Z ta podroza samochdem do Polski to mnie przerazilas!Piszesz ze mala nie za dobrze sie zachowuje w aucie,to tak jak Amelka ,powiem Ci ze z tak malym doswiadczeniem nie wyrywalabym sie w taka trase!Wiem za dvd bedzie,bajki i w ogole ale cos wcisnie,przeloczy i ryk murowany,wypinanie itp.Ty bedziesz sie stresowac,denerwowac....wiem jak ja z moim nerwusem jezdze...zeswirowac mozna i cala sie trzese a jedziemy tylko do sklepu :/
Ja mam prawo jazdy prawie 10 lat ale w taka podroz ,sama z dzieckiem,bym sie nie wybrala.
Nie gniewaj sie na mnie ze tak ci pisze,zrobisz jak uwazasz,ale ja bym sie poprostu bala:(

Sorga,tak mi przykro z sie meczycie,Ty i malutka :(((Ja nie pomoge bo nie wiem co to kolka u niemowlaka.Raz chyba miala to infacol podalam i przeszlo jej ...oby szybko poszly precz wstretne kolki!Buziaki :***

JOlcia super ze Bercik zdrow:-)

Kotek!Pelna mobiizacja i piszesz kbieto :-DCzekam!POzdrowionka;-)

Milego weekendu kochane!


Aha!

U nas:

Ja-obolala po silowni:dry:
Mela-rozhisteryzowana ch..j wi czemu:dry::dry:
Pobodka-6 rano:wściekła/y:

Tyle:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry