reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Gingeros doskonale Cię rozumiem, co przeżywasz. Związek na odległośc ciężo utrzymać w nienaruszonym stanie, dlatego jak najprędzej musicie być razem:tak:
Ja jutro wyjeżdzam na 2 tygodnie do Wrocka, nie mam tam neta, więc będę poza zasięgiem. Trzymam kciuki za 4 fasolki w brzuszku no i czekam na nastepne. Wszystkim wyjeżdżającym na urlop, miłego odpoczynku.
 
reklama
Toska i ty :szok::szok::szok:

Gratulacje :-):-):-)

Zaczynam się bać :szok: chyba wybiorę się do gina po jakieś tabsy ;-)

malinka chodzi o to, że wszystkie dziewczyny które urodziły 20-go są teraz w ciąży ;-)
 
no chyba się z podłogi nie podniosę:-D:-D:-D:-D:-D coś jednak z tym 20 jest:-D
ja tylko na chwilę, poczytam dokładniej jutro, albo jeszcze dziś, ale później
pięknie, pięknie się tu dzieje:-D
 
Ale numer, Dziewczyny GRATULACJE PRZEEEEEEOGROMNE!!!!!

U nas narazie @ w pełni :blink:

Szymuś ząbkuje, skubaniec ma już wszystkie 1,2,4, jedną piątkę i teraz idą trzy trójki. no i od wczoraj okupuje je gorączką, uffff. Próbuje biegać, jest komiczny, łapie wszystko w lot. I uwaga uwaga! Dziś oprócz mama tata baba i takich tam powiedział patrząc na lapkę- LAMPA. Pękałam z dumy!

A tak z innej beczki, oglądajcie dokładnie mleko, które kupujecie dla młodych. Ja ostatnio kupiłam bebiko i były tam robale :wściekła/y::no::eek::angry: Jutro będę dzwonić na linię konsumencką i ich opietruszać, takie cholerstwo!!!!


Podczytuję Was regularnie tylko jakoś czasu mało by popisać częściej...:sorry2:


Buziaki:-D
 
.A swoja drogą to chyba Ty załamalas teraz klątwe 20 czerwca:-D.
Myślę, że po prostu plon z 20 czerwca już zebrany i teraz klątwa zatacza szersze kręgi :-D
Kciuki za szybką i spokojną podróż! :tak:

malinka gratulacje!!! :-):-):-)

Dzagud te cholerne upały tak mnie rozstrajają, nijak spać nie mogę :zawstydzona/y: Wiem wiem, nie bij po głowie :zawstydzona/y:;-):-D

Gingeros ja to zawsze powtarzam - pod buta z takim! Nie ma litości, bo oni jej nie doceniają :growl:
U mnie polityka ostrego buta odnosi skutki - wieeele się zmieniło i to na lepsze, a proces wciąż otwarty i na bieżąco wrzucamy uaktualnienia ;-)

toska a w jakim momencie ciąży jesteś? Bo zagnieżdżanie ma miejsce po 7-9 dniach od zapłodnienia, więc sądzę, że to już za Tobą ;-) Jakby co, może zrób na szybko betę, po wielkości określisz tc i już coś będzie wiadomo :confused: Powiem szczerze, nie sądzę żeby coś Wam groziło, no ale lepiej się upewnić, choćby wysyłając pytanie do eksperta (na wielu forach są, np. na naszbocian).
Gin mi opowiadał o dziewczynie, która zaraz po zajściu w ciążę (nieświadomym oczywiście) pojechała na 3-tygodniowy konny obóz wędrowny. Jak to stwierdził - miała pancerne dziecko ;-)

anni nie wiem co powiedzieć... Przykre to, ale życie jest za krótkie, żeby nie być szczęśliwą... Może jeszcze wszystko się ułoży...? Życzę Ci, żeby ułożyło się dobrze dla Ciebie! :tak:

Byliśmy dzisiaj w aeroklubie, Małż zrealizował swój prezent. Jako że generalnie to boi się latania, minę miał dzielną acz nietęgą :-D Po wyjściu z szybowca też wyglądał na zmieszanego - z jednej strony uśmiech dookoła głowy, z drugiej telepiące się ręce :-D Okazało się, że w trakcie lotu instruktor zapytał czy mu nie gorąco i skoro tak, to "przewietrzy" kabinę - i zaczął kręcić korkociągi, pikować itp (wysoko byli i pod słońce, więc nic nie było widać) i podobno jazda na motocyklu 200/h to mały pikuś przy tym, co tam się działo :-D Ależ mi się udał prezent :cool2:
Nareszcie burza... Myślałam że się dziś ugotuję, było +32' w cieniu :dry: Ja nie chcę mieszkać w tropikach!!!
 
Nie no własnym oczom nie wierzę
Olla tobie już gratulowałam ale jeszcze raz pogratuluję no i Tośka i Malinka wam również gratuluję:-) i zyczę spokojnej ciąży!
Toska co do wyjazdu myślę że najlepiej by było gdybyś skontaktowała się z ginem chociaz telefonicznie:tak:. Mi gin powiedział że najbezpiecznej jest latac samolotem w 2 trymestrze ciąży:tak:. Co do zachcianek na Mc Donalda u mnie to samo, uff co za koszmar:-D.
Esia super że prezencik tak udany, a już myślałam że po ostatniej wpadce zrezygnujesz i prezentu jednak nie dostanie:-p.
Dzagud doczytałam o weronice i jej przygodzie z osą, bidulka oby więcej nie spotkały was takie przygody:tak:. Co do męża i roboty nie wypowiadam się na temat mojego, po prostu doprowadza mnie do szału na urlopie, wolę jak pracuje całymi dniami;-).
Anielap przykro mi z powodu przyjaciółki, mam nadzieję że jednak będzie wszystko dobrze z dzidziusiem:tak:.
Kachasku Tobie oczywiście gratuluję zaliczonego egzaminu;-).
Elmaluszek trzymam kciuki za same dobre wyniki Amelki:-).
Anni ja na Twoim miejscu nie przekreślałabym jeszcze związku, mam nadzieję że będzie jeszcze dobrze;-).
Ja znowu tylko przelotem melduję że zyjemy, mamy się dobrze, w środę lecimy na Kretę na tydzień, bo tu niestety pogoda nie dopisuje, codziennie pada, nawet nie mamy szans żeby pójśc choc raz na plażę:-(, dlatego lecimy tam gdzie ciepełko:-D:cool2:. Brzuszek zaczyna i rosnąc, spodnie robią się ciasne, widzę że sąsiedzi się przypatrują, ale nie pytają, śmiac mi się chce z nich:tak:. Laura wszystkich zaczepia, gdzie z nią nie pójdę zawsze w centrum zainteresowania:-D. Acha a piszę tak rzadko bo w ciągu dnia bawimy się z Laurą a wieczorem jestem tak zmęczona że codziennie o 22 kładę się spac i od razu zasypiam, najchętniej kładłabym się z Laurą o 20, ale za jasno jest jeszcze;-):-D. Ok na razie tyle pozdrawiamy was serdecznie odezwę się jak znajdę czas, buziaczki dla cięzarówek i nie tylko:-).
 
reklama
Do góry