reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Anni to rzeczywiście ładne kwiatki z tym chorowaniem u Was. I jeszcze to poparzenie żelazkiem:no: Normalnie nieszczęścia chodzą parami...​

Dla uroczej Suri samych słodyczy z okazji 10miesięcy. Chyba jednak mała modelka z niej:-)

dziewczyny moze mi poradzicie.Jeszcze sie nierozliczylismy(wiem ze zostalo malo czasu)chodzi mi konkretnie o odliczenie na dziecko.słyszałam,za jezeli ktos jest na urlopie wychowawczym i pobierze odliczenie to straci zasilek rodzinny,i wychowawczy,Wiecie cos o tym?
Czytałam i czytałam i nic nie kumam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Pocieszam sie tylko tym że m nie wykazuje żadnych dochodów i nie zabiorą mi wychowawczego. Chyba!

Właśnie wróciliśmy od gina. Junior ma 20mm, serce jak dzwon, ręce i nogi (znowu! znowu nam się udało! :-D) i na oko jakieś 8 tygodni :-) Więcej będzie wiadomo za miesiąc. Ale fajnie sobie fikał... :-)
Cudowne wieści. Aż mi sie cieplutko na sercu zrobiło. Kawał fasolki już tam nosisz:tak:Ciekawe kiedy brzusio się zaokrągli?​

A nie chwaliłam sie Wam jeszcze, że ciocią przyszywaną zostanę. Siostra mojego m (przyszywana) spodziewa się drugiego dzidziusia. Ma już pięciomiesięcznego Filipka i jest w 14tygodniu ciąży:szok:. To już chyba 4miesiąc. I przyznają że to wpada na całego. Mały jeszcze roczku nie będzie miał a już na świecie będzie rodzeństwo.​

Cześć czerwcowe mamy. :-)
Jestem Danka mamą już prawie 10 miesięcznej córki Zuzanny.:-D
Czy przyjmiecie mnie do swojego grona???

Witaj Nuta!!!
Pozdrowienia dla Zuzanki od mojej Zuzanki:-)​
 
Dzięki Dziewczyny :-)
Bardzo się cieszymy, choć odrobinę niepokoi mnie fakt, że do końca ciąży to się chyba będę toczyła... Ja już nawet nie JEM, tylko ŻRĘ :szok: Ale co poradzę, że po jedzeniu mdli mnie troszkę mniej... :sorry2:

anielap oj zaokrąglił się już :zawstydzona/y: Ale chyba nie od Juniora :zawstydzona/y::-D
A to się dopiero nazywa hardcore! :-D:-D:-D

Nuta witaj :-)
 
Esia-Uo matko jak fajnie.Ale radosci ze swoja fasoleczka wnioslyscie do czerwcowkolandu:tak::tak::tak:.Buziaki dla malenstwa.Ale niedlugo bedzie brykac w brzuszku:-D:-D:-DA Ty jedz i niczym sie nie przjmuj
Anni-Wracajcie tam wszyscy do zdrowka.A zelazko omijaj wieklimi krokami.:-D
Anni i Olla-Mi w to graj.Ostatni tydzien maja jak najbardziej;-);-);-)
Toska-To moze kiedys bedzie okazja spotkac sie na rodzimej ziemi:-D:-D:-DA Twoje zdjecia na zamknietym superanckie.Tez laseczka z Ciebie piwerwsza klasa.
Nuta-witaj.To juz mamy w takim razie dwie Zuzie:tak:
 
Ach a ja sie wczoraj dowiedzialam ze Amelce sie nalezy becikowe:-D:-D:-D.Haha a ona juz prawie roczek ma.Mam nadzieje ze nie przepadlo:wściekła/y:.Juz za tydzien bede miala okazje sprawdzic.I zobaczymy.:szok:
 
elmaluszku dzięki :-)
U nas becikowe przepada po roku, więc może u Was podobnie? Na pewno warto sprawdzić :tak:


Miłego dnia Laseczki! :-)
 
Nuta witaj!!!!!!

Anni wykasowalm sobie wszystkie numery telefonow,zdolniacha ze mnie:zawstydzona/y:podaj mi numer na PW plissss:-p

Elmaluszku twoj tez by sie przydal skoro mamy sie umawiac na majowke:tak:
aha Elmaluszek! o jaki becikowe Ci chodzi? Bo jesli o te 500 funcikow to przepada po trzech miesiaca od narodzin berbecia:-((chyba...)tak bylo jak ja sie staralam.

Esia chudzielcu!Ty w 9 miesiacu ciazy bylas chudsza niz ja za czasow swietnosci...wiec zryj ile wlezie,ani sie nie zastanawiaj:-DWygladalas pieknie w ciazy!
 
reklama
Do góry