reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
fajne :tak:i cena przystępna - ja myślę o kolorowym bo będę musiała zachęcic dwójkę małych brzdąców do spania tam - z Krzymem nie będzie raczej problemu (widząc łózko piętrowe w Ikei zarządził,że on z Bogną będą spali na górze a ja na dole ;-)), ale Bogna...hm....

Bbkania - brzuch pozostał po Bognie jeszcze;-)a jak się czuję napisałam na zamkniętym :-)
 
reklama
Oj fakt Kasiu, poród Aśki był rewelacyjny !!Ja z pełnym rozwarciem walczyłam w bólach jeszcze kila godzin a i tak skończyło sie na cesarce ...
Ale efekt pierwsza klasa !! :tak::-D
Lilka jak tam po cwiczeniach - żyjesz??? I słuchaj stara, jak Cie tak boli kregosłup to ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z tego stepu. Jest tyle innych form cwiczeń. Mi po stepie siadały kolana....
 
Ostatnia edycja:
Hej wieczorkiem :-)oczywiście juz nikogo nie ma :cool2:ja wczesniej do kompa nie siadam, bo dłubie misiaki :tak:

Oj Asia to sie nadaje na porody :tak: jutro chyba wychodzą do domku i będziemy miec relacje z pierwszej ręki :-)

Fajne łóżka piętrowe :tak: u nas w razie 2 szkraba też będzie wchodzić w grę piętrus, ewentualnie zamiana pokojami, ale coś mi się nie widzi mieć 8m2 dziennego :cool2: a co tam, dom postawimy :-p

Agusia daj psinie pół tabletki apapu, ale Ogi to spory juz szczeniak, to nawet całą (może uda sie przemycić w kiełbasie) JAK KTOŚ JE KOLACJĘ/ŚNIADANIE TO NIECH NIE CZYTA TEGO AKAPITU:sorry2: mój pies tez miał niby robaki, ale tabletki nie działały, po apapie ładnie wylazły paskudy druga stroną, ale po wielkości i ilości to raczej zwykłe robaki nie były, prędzej coś zjadł z bonusem i stąd to towarzystwo:sorry2:

Lilka no własnie pisz jak tam ćwiczonka, dajesz radę? Nie masz żadnych przeciwskazań po tym zabiegu?

Mjaka fajnie, że w pracy juz lżej :tak:

Mamoot Ty tu nie spuszczaj głowy, tylko marsz do jakiegoś doktorka (m jeszcze nie jest dr, więc do innego :-p chociaż mała rehabilitacja wieczorna tez wskazana ;-):-D)

Ewunia a Ty gdzie sie podziewasz? Do pracy juz poszłaś?

Dobrusia dostała dzis 2 razy nasivin i jakby mniej katarku, tylko dalej mam wrażenie, że zatkana jest mocno :dry: na razie nawet ładnie śpi, czasem zapłacze, ale w porównaniu z ostatnimi nockami jest super ;-)
miłej nocki kobitki :-)
 
Ja też jeszcze jestem:-):-) Plotkujemy sobie z Basią:-p. Latam co chwilę do Kuby bo łobuz kolejną nockę zarywa:-(
Dzięki Martuś za radę jutro jak nie będzie lepiej to spróbuje mu podać. Może faktycznie pomoże:tak::tak:
 
Spac ide za chwilke :tak:. Musze jeszcze dokończyc obiad na jutro, wywiesic ostatnie pranko, wymyc włoski i przygotowac sobie ubranie do pracy. Pobudka o 6.20 !!! No i czekam na męża, bo zaraz wróci z pracy - hahahaha... niezła pora co - wraca z delegacji bidulek.
 
Ostatnia edycja:
Witam
U nas nocka ok, ostatnio tylko Nadia budzi sie przed 8:-pi nie daje mi pospac ... hihi
Otóż moje ćwiczenia są świetne, niestety kregosłup mnie tak bardzo boli, a zwałaszcza prawa łopatka:-( i chyba będe musiała zrezygnowac z stepu a zostanę pzy TBC ... dostalam wczoraj namiary na specjalistę w Łodzi, będę starała sie dostać na rezonans... a tak wogóle to wczoraj dowiedzialam się moj pan dr który mnie operował w październiku zmarł... wczoraj chodzilam cały dzien struta... tak mi żal tego człowieka, chcialam własnie isc do niego na konsultacje, żeby zobaczył mój brzuch ... ehh miał 59 lat :( szkoda, ze tak dobrzy ludzie tak szybko odchodzą...
Mineły 3 miesiące od operacji i już mogę ćwiczyć... ( i tak zakladam jeszcze pas wzmacniający na brzuch )

M poszedł z Fabiem do przedszkola a ja idę zrobić kawę...
 
reklama
Dzień dobry! Ja jak zwykle melduje się z roboty... ;-)

Flexy ja ze żłobka jestem bardzo zadowolona, Bart np dzisiaj jak go zawiozłam, aż piszczał z radości jak zobaczył dzieci, dał mi buziaka, zrobił papa, ładnie się usmiechnął i pobiegł do dzieci... najgorasze jest tylko to że ten żłobek mam kawałek drogi, a jeszcze ta zima mnie wykańcza, bo i trzeba ubrać smyka, auto odśnieżyć... ehhh jak ja chcę już wiosny... :sorry2:
Narazie Bart ma się dobrze, mam nadzieje że znowu nic nie załapie, bo chyba bym się pocięła :no: jutro przychodzi fotograf do żłobka i będzie dzieciom zdjęcia robił do kalendarzy :-) bardzo mnie to cieszy bo zamówimy z 5! W końcu niedługo dzień babci i dziadka ;-)

Lilka bardzo mi przykro z powodu Twojego lekarza... mam też nadzieje że kręgosłup przestanie boleć...
AAA! Łóżka piętrowe cudowne!!!!
Aguś jak tam Ogi?

Zdrówka dla wszystkich chorujących!!!

Lecę do roboty, bo juz mnie wołają a ja na bb :-p:-D
 
Do góry