reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Piotruś też jeszcze nie posiada żadnego ząbka, ciekawe ile przyjdzie nam czekać.
Dziś dałam mu 2 łyżeczki ziemniaczka z moim mlekiem, nawet chętnie zjadł :-)
 
Hej dziewczyny!
Chyba idą ząbki bo mały dziś dał mi popalić :baffled: co do jedzenia to lepiej ale ciągle chce być blisko cyca lub na rękach - dziś to już traciłam cierpliwość bo ciągle jęczy :wściekła/y: (nie dziwię się pewnie go swędzą te okropne dziąsła) - ale od słuchania tego na okrągło to już zwariować można :angry: no ale teraz śpi przytulił do tatusia a ja na bb odpoczywam. Zaraz zmykam pod prysznic :tak:
Azile gratuluję ząbka i życzę dzieciaczkom zdrowia :-)
co do prośby koleżanki w sprawie wątku zamkniętego to ja nie widzę przeszkód w sumie to tylko nazwy wątków a nie dostęp do nich :tak:
Julia gratulki 6 miesięcy :-D
Jola współczuję ale do 20 -tego czas szybko leci i odbijesz sobie ten czas nieobecności z małym :tak:
 
P.s. tak się zasatnawiałam czy my już zawsze bedzięmy utrzymywac ze sobą kontakt :tak: np. za kilkanaście lat ciekawe czy dalej ktoś z nas bedzie siedział na czerwcókach 2008 :-) mam nadzijeję, że tak, bo tak mi się smutno zrobiło, jak pomyślałam, że nikt nie bedzie się już udzielał :-(

Spoko!!! Na innym wątku zastanawiałyśmy się z dziewczynami nad tym samym i jedna wyskoczyła z tekstem że pewno że tak tylko suwaczki będą inne MAM JESZCZE 4 ZĘBY i DO EMERYTURY ZOSTAŁO...:-D:-D:-D

Witajcie.Z tej strony mama czerwcowa 2007.
Piszę do Was, gdyż mam pytanie w związku z Waszym działem zamkniętym.
Konkretnie to piszę pracę mgr, o BB i jestem na etapie wątków zamknietych.
Jeśli byłaby taka możliwość, to chciałabym się dowiedzieć jakie tematy, wątki macie w tym dziale.
Nie chodzi mi o żadne szczegóły, jedynie o ich nazwy.
Na przykład my mamy: nasze dane czy zdjęcia dzieciaczków.
Mam nadzieję, że dobrze odczytacie moje intencje ;-), ale jeśli uznacie, że byłoby to naruszenie Waszej prywatności to oczywiście uznajcie moją prośbę za nieważną.
Pisałam wczoraj do Waszej koleżanki magdziary, ale uważam, że wszystkie powinnyście wiedzieć o mojej prośbie.
Serdecznie pozdrawiam. Agnieszka.

hMMMMM można się zgodzić:confused:

Dziś kończy 6 miesięcy:szok:


Gratuluję i wszystkiego naj!!!

Azile gratulacje dla Domisia za ząbka!
 
Spoko!!! Na innym wątku zastanawiałyśmy się z dziewczynami nad tym samym i jedna wyskoczyła z tekstem że pewno że tak tylko suwaczki będą inne MAM JESZCZE 4 ZĘBY i DO EMERYTURY ZOSTAŁO...:-D:-D:-D
:-D:-D:-D

Ja też myślę,że mozna same tytuły naszych wątków udostępnic :blink:

Julia gratuluje 6 miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) I nagrody!!!

Aniknulka a słyszałaś o takim żelu na dziąsełka Olarejl- czy coś w tym stylu, koleżanka go miała i jak sobie nałożyłam na język to mi zdrętwiał :szok::szok::szok: takie mocne działanie!!!


Ale jestem wykończona, nawet nie mam siły pisac... zaraz chyba się położe, ale czekam bo Ł walczy z Bartem tzn. usypia go ;-)
 
witam wszystkie mamy :-)
dawno mnie nie bylo wiec w skrocie napisze co u mojego malego lobuza korzystajac z okazji ze spi;-) przedewszystkim to chyba taki maly nie jest bo miesiac temu wazyl 8300 :-D
ma juz dwie dolne jedynki i chyba mecza go gorne bo maruda straszna a w nocy pobudki na smoka co godzine...je w nocy 2 razy po jakies 180ml..takze raczej naleze do tych mamus niewysypiajacych sie :no: obiadki tez juz je czasami zje caly sloiczek a innym razem 3 lyzeczki...
to tyle narazie...zycze bezbolesnego szybkiego zabkowania i przespanych nocek:-) pozdrawiam :-)
 
Julia, gratulacje z okazji 6 miesięcy!

Ale mnie dziś M wystraszył. Jak wrócił z pracy, zajął się małym a ja wyskoczyłam na szybkie zakupy do spożywczego. Nie wzięłam kluczy. Wracam po 30 min, pukam...nic, dzwonię dzwonkiem, nadal nic. Zadzwoniłam na telefon M...nie odbiera. Ja cała w nerwach...że albo coś się im stało albo nagle musieli pojechać do szpitala. Po prostu gonitwa czarnych myśli:no:. Zaczęłam się mocno dobijać...w końcu po 5 min M otworzył. Okazało się, że się tak świetnie z małym bawili, że nie słyszeli dzwonka (puszczali melodyjki itp). Nie wiem jak to mozliwe, mamy małe mieszkanie i dość głośny dzwonek:baffled:. Na szczęście nic się nie stało...tylko mamusia o mało zawału pod drzwiami nie dostała:dry:.
 
reklama
A miałabyś czas na spotkanie? :-)

\. :-)
Oczywiście. Tylko napisz mi jak wolisz. Bo mąż idzie na walki bokserskie a ja nie. Najprawdopodobniej będziemy spać u mojej przyjaciółki, z mężem której mój idzie na te walki. I abo w piatek pod wieczór mogę się z Tobą spotkac albo w sobotę w ciągu dnia. Mi w zasadzie wszystko jedno. Chetnie zobaczę jak podrósł Staś i Wojaciaszek. Tylko tak jak pisałam bez chłopców będę. Raczej.

Wilmek - miło że się odezwałaś.
A ja dzisiaj była u Olka w szkole . Robiliśmy ozdoby swiąteczne na kiermasz. Zrobiłam aniołka.:tak::-)
Niedawno wróciłam z tańca. mam juz zajęcia z flamenco przedłużone i chodzę na
1, 5 godziny i zapisałam się też na poniedziałki. To taki relaks. Oczyszczam umysł. Nie myślę o niczym!!!!!
 
Do góry