reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam Was my juz nie spimy od 5 wypilam kawke i juz sie obudzilam Marysia teraz troszke sie bawi i oglada wiadomosci,hihi zaraz bede bajeczki to sie troszke pocieszy,wstawilam pranko na gotowanie bo juz kilka bluzeczek ubrudzilysmy i sliniaczki tez,ale by bylo super jakbysmy sie spotkaly wszystkie,pozdrawiam zycze milego dnia:-D
 
reklama
Cześć kobietki.
U nas wczoraj wieczorem znów mleczko było ble. Dlatego przez sen zatankowałam małego koło 23ej i spał do 6;30 . Jestem w miarę wyspana. Teraz biorę się do porządków. Potem jadę do pracy odebrać paczki ze słodkościami.Odebrać Olka ze szkoły. Dzisiaj oddajemy chłopców na noc do babci. W końcu wyśpię się porządnie. Jutro zamierzam od rana powalczyć z kuchnią tak porządnie już na świata - płytki itp.Ale to się wszystko zobaczy. Ogólnie jakaś zmęczona jestem. Idę na sniadanko, a na kawkę wrócę do Was!
 
Witam Magdziarko no to ty sobie dzisiaj pospalas ja niestety nie,a tyle mam dzisiaj do zalatwienia mama jest u mnie wiec zostanie z Marysia a ja polatam sama to bedzie szybciej,aha i korzystajac z jej obecnosci biore dzisiaj na spacer i do banku pewna staruszke ja kiedys sie nia opiekowalam przed ciaza traktowalam to jako zajecie dodatkowe znam ja juz prawie piec lat wiec dzien spedze zupelnie inaczej niz zwykle:tak:
 
Witajcie mamusie :-)

oj zazdroszczę wysypiania się. u nas ząbki chyba niedługo wyskoczą, bo mała budzi się co kilkanaście minut z płaczem, cycać nie chce... spała od 21 do 5 z 3 pobudkami na cyca i nie wiem ile razy w międzyczasie ją lulałam :baffled: ja na rzęsach chodzę, ale mam nadzieję, że kawka mnie na nogi postawi ;-)
wczoaj zamówiłam firanki do pokoju małej i do dużego (tylko tu nie ma jeszcze karnisza :baffled:) no i jestem ciekawa kiedy ja je uszyję :dry: najważniejsze, że będą ;-)

miłego dnia, zapewne będę Was podczytywać, a jak znajdę czas, to może odpiszę ;-)
 
Witajcie:-) Korzystam jeszcze z chwili, że Kuba leży w łóżeczku i wpadlam na BB na kawkę:-D Nocka do przejścia, pobudka o 4,50 zjadł i stwierdził, że się wyspał. Ale nie podchodziłam do niego bo tylko leżał i kwękał aż w końcu zasnął ok. 6 i pospał do 7,30. Ja już nie chcę lepszych nocek, wystarczy mi tak jak jest byleby się tylko nie pogorszyło:-D

Mata oby Dobrusi szybciutko wyszły ząbki i trochę odpoczynku Ci dała. Tulaski:tak:

Marlena ale z Marysi ranny ptaszek:szok:
 
Witaj Agusia:-D
Mata zycze abys wkoncu sie wyspala kochana ty z nas chyba masz najgorzej,ale zabki u Marysi to jeszcze przedemna zobaczymy jak bedzie,jak tylko zawiesisz firaneczki wklej zdjecie jestem bardzo ich ciekawa:tak:
 
Witam kobitki z rana
Moja Ola wstała 6,30 i wierciła się w łóżku na całego. Teraz też się strasznie dźwiga i łazi po naszym łóżku.
Miłego dzionka
 
Witajcie
U nas nocka hmm powiedzmy nie najgorsza, Nadia marudziła po 3 ale dalam jej smoka i obudziła sie przed 5 na jedzonko i pozniej spała do 7:30.
Fabianek tez mało kaszlał w nocy.
Ja juz po sniadanku, popijam herbatkę ( niestety kawy nie mogę pic :((( przez to moje schorzenie)
 
A mi się śniło że urodziłam 4 - raczki :szok:
Największym problemem we śnie nie była kasa ani małe mieszkanie tylko nadanie dzieciom imion:-D:-D:-D
Co za sny :baffled:
 
reklama
Hmmm Kasiau hehe - dla mnie to byłby koszmar jakbym naprawdę miala jeszcze miec 4 dzieci :szok: mnie juz dwójka starczy hehe - no tak problem z wyborem imienia to dylemat, moja kolezanka w lutym rodzi drugiego syna i od poczatku ciąży nie moze imienia nadać dziecku ...
 
Do góry