reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wilmek, fajnie że u Was wszystko ok!!!
Magdziarko 1,5 godziny relaksu- super!!!! I do Warszawy jedziesz, fajnutko :tak:

A ja zmykam spac, bo wczoraj tak jakoś poźno poszłam spac, ciekawe dlaczego :-D:-D:-D

Spokojnej nocy mamusie!!!! ;-)
 
reklama
Kacpra niedawno pogoniłam spać. W standardzie jak jest tata to mu pozwala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a rano to ja się muszę męczyć żeby wstał do przedszkola. A ja dzisiaj zastrajkowalam i w domu nie zrobiłam kompletnie nic. Za to jutro trzeba się będzie wziąć do galopu

Darunia miłej nocki:-)

Joan-na dobrze, że na strachu się skończyło:tak::tak:

Aniknulka sił Ci żyyczę przede wszystkim i wytrwalości. Widzę, że Jasio Ci nie odpuszcza.:-(

Julia gratuluje 6 miesięcy i nagrody:tak::-)

Lilianko ale Nadia jest duża:szok:
 
Magdziarko fajnie, że mimo wysiłku fizycznego wypoczywach na tych zajęciach :tak:
Ja z lenistwa (bo z niczego innego - kwestia organizacji) nie chce mi się ćwiczyć nawet w domu poza tym dziś zostawiłam zmywanie w zlewie no mówię Wam dziś jakiś taki nerwowy dzień miałam, że nic mi się nie chciało robić :no: Jasiek spał 2 razy po 30 min potem jęczał lub płakał z godzinę przesiedzieliśmy na parapecie oglądając samochody (mieszkam przy głównej ulicy) miał co oglądać, autobusy, Tiry, śmieciara :-D jak za dawnych lat z dziadkiem (znałam wszystkie marki samochodów :tak: niestety dziadek jest już z aniołami :-()
 
Wilimek witaj znowu:-)

Magdziarko zazdroszczę Ci tego flamenko. Ja kopcham taniec i kiedyś tańczyłam nawet w zespole. Teraz nie ma czasu ale jak tylko z M trafimy na potańcówkę to zaraz są tany...czasem nawet w domu się nam zdaża:-p:tak:

Joanna współczuję ale dobrze że to tylko głośna zabawa

Aniknulka ja na ząbkowanie mam bobodent, też dobry ale można go stosować max 4 razy dziennie

U mojego Maćka są górne jedynki więc dziś już znośniejszy. Jeszcze tylko 16 ząbków i koniec:-D:baffled:

Pozdrawiam i życzę miłej nocki!!!
ChomikImage.aspx
 
Wlimek witaj!!!

Julia gratuluje zabka i nagrody :-)

Magdziarko ja Ciebie podziwiam z tym flamenco - brawisimooo!!!

Aniknulka współczuje - zyczę aby Jasiowi wyszly lada dzien( ja mam to samo)

Agusia to prawda Nadia juz kawal kobitki :-D

A ja siedzę przed netem, głowa cały czas mnie pobolewa, zaraz idę się myc i lulu
 
Witajcie późną porą :-)

Aniknulka mam nadzieję, że Jasiowi wyjda w końcu pierwsze ząbki i da Ci odetchnąć :tak:
Wilmek witaj po przerwie:-) jak znajdziesz czas, to zaglądaj i pisz częściej :tak:
Lilianko ale Nadia to kawał kobitki :szok: w końcu Dobrusia nie jest największą kluseczką :-D

Julia gratuluję pół roczku Filipka (jej kiedy to zleciało :confused:) no i nagrody :tak:

Zuzkus gratuluje kolejnego ząbeczka Maciusia :tak:

Joan-na chłopaki się zabawiali a Ty zawału dostawałaś... ale to chyba norma i musisz przywyknąć ;-)

Azile gratulutki dla Domisia i ząbka ;-):-D

U nas w skrócie - masakra, ale już chyba przywykłyście do tego, że marudzę ;-):-D ząbki idą na całego, mała budzi się co chwilę z płaczem., smoka nie chce i czasem cyc ratuje sytuację (ciekawe jak długo). Dzisiaj udało mi się ją utrzymaś w stanie uśpienia ;-) 3 godziny, ale najpierw noszenie na rękach, potem spanko w łóżeczku potem cyc, potem znów noszenie, bujanie na brzuchu, cyc, rące, łóżeczko, bujanie i cyc :baffled: no ale dzieki mojemu wysiłkowi przez 3 godziny nie słyszałam jęków-stęków ;-) bo ostatnio mała albo je, albo spi, albo jęczy :dry:
 
Mata współczuje - zyczę aby mała dała Ci więcej wytchnienia... taki juz nasz los - Matek:confused2: ( to prawda Nadia jest naprawdę duza)

:oo: Idę już lulu

Dobrej i Spokojnej Nocki - Niechaj wszystkie maluszki prześpią spokojnie noc
 
reklama
Był to konkurs: napisz list do Mikołaja-forma dowolna. Taka zabawa i niektóre listy były niesamowite:-D
gratuluje talentu Ja niestety w takich co trzeba cos napisac nie mam szczescia ( tzn moj talent jkest taki slaby)
Wspolczuje Ci Marta .Noo ale mieze kiedys role sie odwroca i my bedziemy narzekac a ty tylko chwalic swoja Dobrusie.
Magdziarko <Mamoot fajnie Wam z ty,i spotkankami. Ja spotykam sie z dziewczyna z innego forum . Njczesciej ona oprzyjezdza do mnie lub ja do niej. W sumie tu odnas moglabym spotkach sie Lilianka w Łodzi tyle ze ja najczesiej jestem z mezem i to raz dwa na szybcika. Nie ma czasu zeby gdziec usiasc na kawce. Moze jak Wojtek bedzie wiekszy wtedy sama sie z nim wybiore i sie spotkamy.
U nas nocka taka sobie do 2 Wojtek budzil sie co godzina Zjadl 9 i spal do 6. My dzisiaj idziemy do przedszkola zrobic malelu zdjecie z Mikolajem
 
Do góry