reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wracając do kleszczy to położna nie wykluczała tego typu porodu ale nie ma odpowiedniej ilości lekarzy którzy potrafią je zakładać. Mówiła też o jakimś zasysaczu na główkę ale po co się na zapas nakręcać jestem teraz jakaś spokojniejsza i te wątki o jakiś komplikacjach na mnie nie działają tzn. współczuję tym mamom które to przeżyły, ale staram się myśleć optymistycznie najważniejsze, zeby maleństwo donosić i urodzić zdrowe:-)
 
reklama
Mój mały dziś chyba śpi, poruszył się tylko kilka razy, może przez tę pogodę się rozleniwił;-)co do czkawek to miał ich kilka ale nie codziennie;-)
 
A ja kupiłam ostatnio dwa do karmienia 85 E bo D jakis taki mały był a pokarmu trochę będzie więc lepiej mieć zapas w miseczce :-) oba bawełniane bo koronka mnie drażni :tak:ostatnio to tylko bawełna i bluzki i majtki, nie wiem jakaś taka ta skóra wrażliwa hihi:-D
 
AniaW ja przekroczyłam 80 kg a wychodziłam z wagi 72 kg tylko najpierw schudłam 6 kg, teraz to tyję 1-2 kg m-cznie więc nie panikuję ale dieta rzeczywiście spowolniła tempo tycia:-)
 
Dziękuję kochane moje .......ale coś mi dzisiaj pozytywne myslenie nie wychodzi.....z tego wszystkiego brzuch mam napięty ...do tej pory spałam to tego nie czułam ale teraz czuję go jak kamień. Idę zjeśc kolację z młodym ....tymczasem. Buziaczki
 
No to na szkole rodzenia poinformowano nas, że takie zabiegi wykonuje lekarz natomiast położna asystuje, może w każdym szpitalu jest inaczej, nie wiem:no: i tak nie będe sie nakręcać i martwić na zapas:tak: wiem tylko, że kleszcze sa lepsze bo nie zostawiają krwiaka na główce, który i tak sie wchłania ale trzeba jeszcze robic dodatkowe USG główki po jakimś czasie

Zmieniając temat:
mam pytanie: czy kupujecie jakiś specjalny preparat do mycia krocza po porodzie? może możecie coś polecić (zapomniałam się zapytac na szkółce) licze na doświadczenie mamusiek
 
reklama
Do góry