reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Martusia spokojnie! U mnie też remont stoi w miejscu :baffled: aż mnie juz zaczyna to tak denerwować ze masakra, co wejde to zero postępów!:wściekła/y: A pomysł z zakupami masz świetny mi to zawsze pomaga na nastrój:-D zwlaszcza maluszkowe zakupy :-D z mężem delikatnie bo niepotrzebne wam są teraz dodatkowe stresy i niepotrzebne nerwy :tak:
 
reklama
magdziarko nie denerwuj się na zapas.jutro porozmawiasz z lekarzem i na pewno wszystko będzie dobrze!!trzymam kciuki!
Jolu tobie również życzę dużo zdrówka i nie zamartwiaj się bo wyniki będą dobre!zobaczysz:tak:
 
Magdziarko, trzeba być dobrej myśłi, to ważne dla obojga teraz! Jutro napewno przyniesiesz nam owytywne wieści, mocno w to wierze!

Jola Tobie życze cierpliwości kochana i troszke wewnętrznego spokoju! Trzmam mocno kciuki za Was obie !
 
Asia pamiętaj o herbatce imbirowej dla swojego J.:tak:rozgrzeje i za 3 dni przejdzie
Mata skarbie czasem kubeł zimnej wody pomaga i mam nadzieję,że dotarło a zakupki będą dla Ciebie miłą odskocznią od myśli o remoncie głowa do góry :-D
ja za chwilę będę miała sajgon na dole bo M zaczyna łazienkę no i cały korytarz i kuchnia będą w opłakanym stanie. Poza tym dzis miałam powera i sprzątnęłam łazienkę na górze i odkurzyłam w pokojach. Mały jakos mało ruchliwy i trochę się martwię ale moze to przez tę pogodę (wyciągnął się tylko kilka razy).
 
Lorciu;
J. właśnie wraca wcześniej aby się wykurować w domku - być może to jest ten sam wirus, którego ja miałam i już raczej nie powinno być zmasowanego ataku na moją osobę :-)

to się nazywa czytanie ze zrozumieniem:-D:-D
mimo wszystko dużo zdrówka dla was życzę:tak:

Julka ja też mam dość przytyków cześć grubasie itp. kobiety potrafią być zawistne. grunt to spokój:sorry2:
Mata nie nerwuj się zdążysz na czas wszystko pozałatwiać z remontem włącznie:tak: bądź pozytywnej myśli:tak: a zakupy fakt poprawiają humor:laugh2:
 
Jednak niech nasze maluszki tak się nie spieszą i doczekają swoich terminów:-), najważniejsze żeby były zdrowe a my żebyśmy się nie męczyły na porodówkach:tak:

Ja mam 6 maja wizytę w poradni cukrzycowej na Karowej, przed 8 maja muszę zrobić badania krwi, moczu, kreatyninę, i jeszcze jakieś badania krwi do porodu, bo 8.05 mam wizytkę u ginki;-)
Będzie dobrze dziewczynki głowy do góry:-D
 
reklama
Ja juz mam z głowy remont, posprzatalam ale teraz odczuwam skutki przepracowania, głowa mnie boli, a moje krocze tak napiera, ze mam wrazenie, ze zaraz urodze. Niech juz konczy sie ten dzien!!!
 
Do góry