reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Iwosz ja dzisiaj też trochę narobiłam zadymy, ale przynajmniej widze jej skutki :sorry2:
mężulek jednak postarał się o wolne, więc jutro zamawiamy wszytsko co nam brakuje do kuchni, kupujemy części do auta, żeby jeszcze z rok pochulało i mężulek zabiera się za kuchnię, żeby ją jaknajszybciej skończyć. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :sorry2:
Przynajmniej on też zaczął sobie zdawać sprawę, że już mało czasu zostało, a tyle jeszcze trzeba zrobić :tak:
 
reklama
Moja mala miala kilka czkawek chyba w 6.miesiacu-teraz nie zauwazylam.Za to uwielbia sie przeciagac,i pukac.
Raz smieszna rzecz zauwazylam-zaczelo mi strasznie burczec w boku,w jelicie i nagle...PUK!Kopnela w to jelito,przytrzymala,az przestalo.Za chwile znowu burczenie i znowu PUK,prosto w jelito!;-)I normalnie,przestalo mi burczec,he he:-)
Chyba ma dobry sluch i sie wkurzyla zakloceniami:-)
 
Jakie to szczescie ze ja mieszkam u rodzicow i nie musze sie martwic o nic, dom jest nowy bo niedawno pobudowany wiec na pare latek jest spokuj i zadnych przerobek nie ma w planach;P Na razie martwi mnie tylko to ze koles ktory tacie obiecal zrobic kolyske mowi ze nie moze drzewa na nia dostac i sie troche przeciaga bo to z brzozy czy czegos tam mam byc;)))
 
reklama
Do góry