reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
O płci maluszka dowiedziałam się w 25 tyg. ciąży wiec to jakieś pare dni temu.Z tego co się orietuję to wcześniejsze próby mogaą być mało prawdopodobne,ponieważ dziewczynki są później widoczne.U mnie to chłopak:-)
 
Ja potrafię wyczuć po której stronie leży i jak zaczyna kopać i się przciągać mogę stwierdzić jak jest ułożony. Najczęściej i najłatwiej potrafię wyczuć pupkę i główkę :-D i czasami nawet plecki :tak:
 
Ja dokładniej zobaczę jutro ale wydaję mi się że tak samo jak Mamot . Ostatnio smyra mnie często po pęcherzu i co chwila chodzę do łazienki. Dupkę czuję po mojej lewej stronie a nogi po prawej zdecydowanie bo górki są bardzo duże na brzuchu aż się boję żeby czasem nie przebiła na wylot :-):-):-):-)
 
Mamuśki nie straszcie mnie:szok: dla mnie też nie miała znaczenia jaka będzie płeć dziecka ale zapewniono mnie, że będzie dziewczynka. Rany wszystkie ciuszki kupuje typowe dla córki, no cóż jak będzie inaczej to zrobię z niego cukierkowego chłopczyka :-D no sukienek mu nie zaloże hehe. Mam nadzieję, że dzisiejsza technologia i dobre sprzęty USG jednak tak czesto nie mylą się.
 
reklama
Dziewczynki a ja wam zazdroszcze tego pochrapywania w nocy:-( ja już sie tak stęsknilam za moim chrapaczem :-( a do 24 maja tak daleko.
 
Do góry