reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam przyszłe mamusie!Pragnę również podzielić się z Wami doświadczeniami na ten temat.Mój maluszek także wierci się strasznie,ale ma swoje pory kiedy odpoczywa.Ruchy nasilają się np.jak coś zjem,a polecam zjeść coś słodkiego wtedy maluszki w brzuszku dostają dawkę energi i wtedy to fikają koziołki.:-)pozdrawiam wszystkie mamusie Trzymajcie się!!
 
reklama
moja teściowa miała kaszel od kilku miesięcy i ja od razu powiedzialam jej, że to pewnie alergia. Co więcej, zrobiła prześwietlenie płuc, oskrzela - wszystko ok. Okazało się,że ma alergię na roztocza - czego wcześniej nie miała. Teraz cały dom ma wytpryskany w takich specjalnych preparatach dostępnych w aptece.

Dziewczyny;
Dużo zdrowia Wam wszystkim oraz Waszym Pociechom życzę
 
Oj dziewczynki, ale tu się zrobiło "okołoporodowo". Rzeczywiście niektóre z nas już za 3 tygodnie moga rodzić donoszone dzieci.:szok::-) Już tak mało zostało.
 
A ja to już chyba tego wątku nie będę czytać bo się denerwuje:szok:
Ostatnio jak przeczytałam posty dziewczyn to też na usg pytałam jaka płeć i nadal chłopiec:sorry2:pewnie za trzy tygodnie też o to zapytam:-D
Ja ciuszki różowe mam jeszcze po małej ale nie chodzi o to, tylko o nastawienie:dry:
 
Mamoociku;
ja się dzisiaj również obudziłam mniej więcej o tej samej porze co Ty - ale to dlatego, że mój ,,wspołlokator'' chrapał niemiłosiernie :angry: ale tą historię już Znacie :-D:-D:-D
 
Magdziarko, ja byłam niedawno na usg i młdy leży główkowo, pleckami z mojej lewej strony. I chyba tak lezał od dawan i nadal tak lezy, bo kopniaki głównie z prawej strony czuję. A z lewej na górze czasem wypina pupę i opiera się mocno pleckami.
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i życzę rozpakowania w terminie ;-):tak::-)

Do mnie też jeszcze nie dotarło, że poród tak blisko :sorry2: ale jak tylko urodzą się pierwsze czerwcówkowe dzieciaczki, to wszytsko nabierze tempa :baffled:
 
reklama
Dziewczyny dużo zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków :-):-):-) mam nadzieje, że szybko lekarze dojdą co tak naprawdę im jest i zaczną odpowiednie leczenie :tak:

A ja mam od wczoraj migrenę i wygląda na to, że szybko nie przejdzie :baffled:
 
Do góry