reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
snoopy,maja;
Dzidzie mają mniej miejsca i już brak im wolnej przestrzeni do robienia akrobacji :-) Moj się czasami bardzo rozpycha - tak jakby się przeciągał
 
Dziękuje za wsparcie,ja również życze dużo zdrówka wszystkim dzieciom i mamusiom oraz przyszłym mamusiom:-):-):-)

Dziewczyny te kaszle o których piszecie mogą być alergiczne, a robiłyście testy na pyłki roślin,roztocze,pleśnie,grzyby itd.?
Azile Ty pewnie testy robiłaś bo pisałaś mi,że masz alergików w domku.Bardzo Ci współczuje i mam nadzieję,że synkowi oraz Tobie będzie lepiej.:tak:
U mnie się troche uspokoiło,mała przed spaniem troche płakała bo nos ją bolał od smarkania, pare razy w nocy było oklepywanko ale dziś odbyło się bez kaszlu,za to rano znowu kaszel i to katarzysko:no:
A jakie leki wziewne podajecie swoim dzieciom?
Eryka bierze przez cały rok:
z leków wziewnych serevent i flixotide,a przy zaostrzeniu ventolin,
zyrtec,
singulair,
a do nosa flixonase lub buderhin
Teraz pani doktor kazała serevent i flixotide dawać rano i wieczorem po dwa wziewy no i mała nie kaszle,a no i ważne jest podawanie, Eryka nadal bierze leki przez tube Babyhaler.
 
Znalazłąm takie możliwości;

Filuterna natura przewidziała, by człowiek przychodziło na świat do góry nogami. Jednak niektóre dzieci obstają przy innej pozycji...





Położenie miednicowe zupełne. Nóżki dziecka są podkurczone i zgięte w kolanach.


Położenie miednicowe niezupełne. Nóżki dziecka są wyprostowane w kolanach i ułożone wzdłuż brzuszka.


Położenie stópkowe i kolankowe (występuje bardzo rzadko). Nóżki są tylko częściowo zgięte; do kanału rodnego najpierw wchodzą stopy lub kolana.


Położenie poprzeczne
 
No,dziewczyny-sama jestem w szoku,bo to juz chyba epidemia w moim rodzinnym miescie-nastepna pomylka co do plci dziecka!Dzis dostalam smsa od siostry,ze nasza kuzynka wczoraj urodzila synka.Jeszcze 2 tygodnie temu bylam ja odwiedzic,tuz przed powrotem do Belgii.Cala ciaze miala mowione,ze bedzie coreczka,miala miec na imie Lenka.Pokazywala mi wyprawke-wszysciutko rozowe!Pytalam,czy jest az tak pewna,ze innych kolorow nie kupowala-ona,ze tak,lekarz zapewnial.A tu synek!Ale fakt,ze zapewnial ja tylko 2 razy....
Dzieciaczek w dodatku urodzil sie ardzo duzy:57cm i 4350gr(to po niej,bo jest wysoka) i rodzila 24 godziny!
 
Magdziarko;
piękna prezentacja - taka szkolna - edukacyjna ;-)
Mój ostatnio 2 dni temu podczas ktg leżal tak, że główka była po prawej stronie. Poza tym miał już różne położenia - jeszcze mam dużo miejsca więc sobie grymasi i kładzie się tak jak Jemu wygodnie :-)
 
Kochane dziewczynki, ogromne podziękowania za życzenia.:tak::tak:

Macie rację - wczoraj wieczorem nie zaglądałam na BB, bo było i kino (film "Once" - polecam!!) i kolacja w naszej ulubionej knajpce. Jak miło wyujść gdzies we dwoje.:-)
I nie łobuzowac mi tu ;-) - teraz to się więcej nic nie da zmajstrować :-) Brzuszek już zajęty:-D

A ja dzis obudziłam się o 4.50 i przez godzinę spać nie mogłam. Bo oczywiście lokator brzuszka tez się obudził i dawał czadu. A teraz oczy na zapałki....
 
reklama
Do góry