reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Julia u nas dużo leków się przewino. Ale od 1.5 roku mamy ihalator to podaje Berodual i pulmicort oraz mucosolwan(ale tylko kiedy coś sie złego dzieje). Tabletki singular albo claritine. A do nosa to też jest różnie mamy trzy spreje Buderhin, Mucofluid, Flixonase. Co do testów to robiłam , ale u nas nie wychodzą. Moje dzieci mają utajoną alergię(czyli wyniki super) , ale objawowo to na 100%. Przez 3 lata były leczone niby od przeziębień, zapaleń płuc i tym podobnych . Aż zacekał je leczyć od alergi i podjęłam djetkę eliminacyjną i od tej pory jest dużo lepiej.

Pozdrawiam wszystkich chorujących!!!!!!!
 
reklama
a jak robisz tego łososia?? ja dziś kupiłam po raz pierwszy i też chcę spróbować :-) znalazłam jakiś prosty przepis w necie ale może masz jakiś sprawdzony?
Ja mam prosty . Sole łososia troszkę pieprze polewał delikanie oliwą z oliwe i skrapiam sokiem z cytryny i do piekarnika na 25 20 minut i gotowe do tego warzywka z wody lu z patelni. Pychotka
 
kurcze jutro pierwszy dzieciaczek skończy 2 latka z majówek 2006 także ja myślę ze II połowa maja zaczną sie rozdwajac pierwsze czerwcówki. Czyli faktycznie jest już blisko. No i jeszcze ciekawa jestem cesarskich mam z początku czerwca bo one mogą już też terminy cięć koło 15 maja. Tylko u nas to chyba mało która będzie miała planowane cięcie
 
reklama
hej dziewczyny ja mogę tylko pozazdrościć tym co rano wstały i już tyle zrobiły ja zwlokłam sie z łóżka dopiero o 11 i od prysznic woda chłodnawa to postawiła trochę na nogi ale co z tego jak za oknem niebo płacze :-(
 
Do góry