reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
I jednoczesnie postaraj sie tez zrozumiec nas facetow. Nagle zarty ktore wczesniej dzialaly powoduja inna reakcje. Smutek z byle powodu. Dodaj to tego stres z pracy i nerwica gotowa :)

Wszyscy starajmy sie byc wyrozumiali

Ja mam ostatnio gorsze chwile - po czesci przez pogode do tego praca i jakos tak ogolnie lekka dolinka :/

agacina - usg to moze byc dobry pomysl :)

Ja Was rozumiem bo czasami staram się stanąc po drugiej stronie lustra i zastanawiam się ze mój mąż chyba rzeczywiście mnie kocha skoro ze mną wytrzymuje, ciąża to taka namiastka tego co będzie jak urodzi sie dzidzia, ktoś kiedys powiedział, ze 9 miesięcy trwa ciąża nie dlatego żeby fasolka urosła ale żeby rodzice dojrzeli do tego że będą rodzicami:-)

jeśli chodzi o usg to mąż jak zobaczył na ekranie co sie święci w moim brzuszku....baaaardzo się zmienił facetom też jest ciężko bo to my czujemy kopniaki my nosimy pod sercem maleństwo a oni sa jakby z boku w innej bajce.

trzymajcie się dzielnie bo każdy dzień zbliża nas do finału:cool:
 
reklama
a już sie ciesze że jestem w ciązy. Moze daltego że mdłoiści minęły i jakos tak stwierdziałm że będzie fajnie mieć jeszcze jedno dzieciątko w domu!!!!!
Wiec powiem tak po cichutku ze zazdroszcze ci ze mdlosci ci minely bo ja przechodz horror , ale jeslli i mi miną tez sie bede cieszyła
 
witam wszystkiego czerwcóweczki :) jestem tu "nowa" więc troszkę potrwa zanim się połapię w tym wszystkim :) a my mamy termin na 10 czerwca !!! :tak:
 
ladies
ja przy pierwszym dzidziusiu czulam sie okropnie chcialo mi sie wymiotowac przez pierwsze 4.5 miesiaca
teraz czuje sie calkiem niezle od strony zoladka ale brzuch mnie boli i placze bez powodu co drugi dzien (dzis wypada wesoly dzien:-))
a jak ide do pracy to zwalniem sie po 2 godzinach bo zwijam sie z bolu uff nie jest latwo :-(
... ale myslmy pozytywnie byle do czerwca panie....:-D
 
Kochane mamuśki!!!!!
Głowa do góry!! Wiem że niektóre objawy są nie do zniesienia. Ja w ciągu trzech ciąży wszystkie przeszłam. Pirwsza ciąża KOSZMAR wymioty na wszystko- pomagał tylko sok z pomarańczy .Przez 3 miesiące schudłam 5 kilo. A potem wszystko ok. Synek urodził się zdrowy i duży. Druga ciąża zupełnie inna ,spokojna , tylko musiałam często jeść.Mało przytyłam- córeczka wspaniała i zdrowa. A teraz to mdłośći non stop ,czy jem czy nie, to żle się czuję. Piersi bolą brzuch też a w pracy o 12 zasypiam przy kompie. Kiedyś mnie na tym złapią:tak:. Ale jak sobie przypomne moment pierwszych ruchów , czy pierwsze spojrzenie na moje dziecko. ......Wszystko mija i już wiem że warto to wszystko znieść właśnie dla tego dzidziusia .
Więc myślmy o naszych dzidziach i wszystko zniesiemy. Życzę dużo sił i kochanych mężów.
PA PA
 
No to ja też się dopisze, też chce Maje...Jestem w szoku,że tyle rodziców chce Maje:) Dla chłopca chciałam Tobiasz ale mąż mnie wyśmiał i powiedział,że ma być Eryk.Nadmienie że córka ma na imie Eryka:)
 
Hmmm... ja mam już dwa dzieciaki, mają imiona na A i B, oczywiście przypadkiem więc teraz czas na C, ale kalendarz ubogi w tej materii więc roboczo ma na imię Czesio lub Cecylia hehehe - :tak:
 
reklama
ło retyyy, a ja schudlam przez 3 tyg 3 kilo:zawstydzona/y:
mam calodzienne mdlosci, dzis rano bym zemdlala
szykuje corke rano do szkoly przy otwartym oknie
tez mam dosc - dwie po przednie ciaze byly lekko mdlace - teraz jest koszmar
 
Do góry