reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
To moja pierwsza ciąża więc nie mam doświadczeń z kg z poprzednich ciąż ;-), ale zamierzam sie pilnować z wagą. Jak na razie około 1 kg więcej, brzuszek sie troszkę wybrzuszył normalnie nikt tego jeszcze nie zauważa ale generalnie dla własnego komfortu nie będę już raczej kupować dopasowanych ciuszków :-) Na szczęścię tuniki są teraz na topie :-D A wy macie jakieś specjalne preferencje "ubraniowe" w tym okresie?
Buziaki
 
reklama
Mnie przybyło 3 kg od ostatniej wizyty u lekarza. Kurcze trochu dużo. W pierwszej ciąży na poczatku chudłam poźniej dopiero zaczełam tyć w sumie 22 kg.
Teraz brzuch mam dość spory mdłości naszczeście nie mam.
Mam nadzieje że i tym razem mnie to ominie.
 
A mi sie powoli spodnie nie dopinaja - te najciasniejsze... Brzuszek bedzie rosl szybko bo macica jest rozciagnieta, miesnie brzucha tez juz nie te... Poki co zaczynam sie czuc oche bezksztaltnie...
 
Muszę was wszystkie pocieszyć..... już nie długo wszystko minie i będzie lepiej!!!!!
Przyjdą pierwsze ruchy i zaras będziemy trzymać nasze dzidzie w ramionach.
Jasne że jest ciężko, u mnie to tak falami ,raz lepiej raz gorzej, ale co zrobić. Ja cierpliwie czekam i się nie poddaję. Mam zamiar być super dzielna , to pomoga.
Im mniej się zamarwiamy objawamy, tym szybciej mijają.
Głowa do góry jutro będzie lepszy dzień !!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystie mamuśki z mdłościami :zawstydzona/y:, i innymi nie miłymi objawami ;-).
Pa pa pa
 
Joiasiu!!
U mnie podobnie troszkę przytyłam i zaczynam czuć kulistoś w pasie.
Przed ciążą schudłam więc mało kto to zauważa, bo wracam do swojego kochanego brzuszka. hi hi hi . Spodnie są już przymałe więc, zaczynam się zastanawiać nad zakupem już ciążowych. Pozdrawiam
 
Koleżanka z apteki poleciła mi..lokomotiw...na mnie działa nie wiem czy to ze cos się ssie czy zawarty imbir, jest mi wszystko jedno najważniejsze że moge spokojnie jeździć samochodem i jakoś funkcjonować w pracy, nejgorsze że mam zapalenie krtani które przechodzi mi na tchawicę..kurcze czym się leczyć....wlecze sie już tydzień a od czwartku nie mam głosu i jeszce Krzyś siedze z nim sama a on po ścianach chodzi bo chciałby na spacer a ja nie moge wychodzić...koszmar i jak tu wyzdrowieć...no koniec tego narzekania już mi lżej..
 
Poczatkowo zazwczaj stosuje patent "na gumke" (zaczepiam gumke o dziurke i zapinam o guzik) do tego dluzsza i luzniejsza gora. Ciazowe to "trzymaja" sie mnie ok 5 miesiaca dopiero.
Pozdrawiam niedzielnie
 
nejgorsze że mam zapalenie krtani które przechodzi mi na tchawicę..kurcze czym się leczyć....wlecze sie już tydzień a od czwartku nie mam głosu ..

Cześć Polcia hmm ja mam bardzo często zapalenie krtani:baffled: wiec polecam ci inhalacje z ziółek -na pewno pani w aptece ci coś doradzi. Przynosi zdecydowaną ulgę. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!!
 
reklama
Czesc Mamuśki!
Nadal mdłości, przed chwila już miałam biec do kibelka ale przeszło na chwilke.Ja już nie wytrzymuje..I jeszcze do tego zgaga i nie moge pić mleka ani jeść chleba z masłem bo mam pózniej gorzki posmak w buzi i jeszcze bardziej mnie mdli.
 
Do góry