reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
U mnie mdłosic minely ale jak tylo cos zaleci to od razu pawik. Senna dalej jestem i ten potworny nocny bol piersi.; Byl jeden dzin co nie bolaly ale to byl tylko jeden..W poprzedniej ciazy tak mnie piersi nie bolaly..
 
Ja mam nadzieję, że jeśli do tej pory mnie jakieś dolegliwości nie dopadły, to już nie dopadną... Chociaż to dopiero koniec 7 tygodnia, więc może wszystko przede mną :) Nie wymiotuję w ogóle, ale mdłości mam cały czas - a najgorzej jest zawsze wieczorem; rano w ogóle zapominam, że jestem w ciąży.
Aha, i chyba moje dziecko będzie wegetarianinem - mam taki wstręt do mięsa i wszelkich wędlin, że nie potrafię się zmusić, żeby przełknąć chociaż kawałeczek, nie wspominając już o jakimkolwiek przyrządzaniu... Lodówki w ogóle staram się nie otwierać, bo śmierdzi mi potem w całej kuchni przez pół godziny :D
A poza tymi mdłościami to w zasadzie zupełnie nic mi nie jest, czasem trochę boli mnie głowa - ale już nie tak, jak na początku, i oczywiście duuuuuużo śpię.
Trzymajcie się, mamuśki :)
 
dzis moja tesciowa przyniosla mi MARUNE takie zielicho na mdlosci i powiem wam dziewczyny ze jak ręką odjol to jest jakies zielicho co moga pic je kobiety w ciąży ja dzwoniłam do swojego gina czy moge to wypic i powiedzial ze lepiej to pic jak mleko :-)
 
cześć dziewczynki , ja w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg, a potem karmienie i waga mi tak spadła , że po pół roku przestałam karmić z 2 powodów : mała nie najadała się z 2 cyców naraz a ze mnie prawie nic nie zostało. Brzuszek jak narazie rośnie sobie powoli, trochę kilo przybyło, a najgorzej piersi mnie tak bolą ... co z tego że rozmiar większe jak się dotknąć nie da:szok:
 
Hej!
A ja nie mam czasu na objawy;-).Owszem caly dzien mi cos lezy na zoladku, oczy mi sie same zamykaja na stojaco mniej wiecej co cztery godziny, piersi bola i ciagnie w brzuchu ale da sie zyc. To i tak pikus w porownaniu z jakas angina, kora mnie atakuje raz do roku.
 
reklama
Do góry