reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Ale super macie, ja jednak odwołałam wczorajsza wizytę i idę dopiero we wtorek za tydzień, w mojej okolicy do dobrych lekarzy się dluuuugo czeka a ja nie chce iść do byle kogo, wolę poczekać:)
Chyba mam ciążową zachciankę, bo mam straszną ochotę na herbaty i ograniczam się do dwóch dziennie ale ciężko jest:)
 
Ale super macie, ja jednak odwołałam wczorajsza wizytę i idę dopiero we wtorek za tydzień, w mojej okolicy do dobrych lekarzy się dluuuugo czeka a ja nie chce iść do byle kogo, wolę poczekać:)
Chyba mam ciążową zachciankę, bo mam straszną ochotę na herbaty i ograniczam się do dwóch dziennie ale ciężko jest:)
Ograniczasz ze względu na kofeinę? Bo jeśli tak to polecam rooibos, ja pije bo chce mi sie cały czas pić, ale koniecznie coś ciepłego 🙂 Rooibos nie ma kofeiny.
 
Ja już po wizycie. Wgl om 7+0, wg usg nic nie mówił lekarz, bo tu termin się ustala między 9 a 12 tc. I dowiedziałam się, że w niemczech się nie wywołuje ciąży wcześniej że względu na cukrzycę. Jedynie jeżeli to ciśnienie będzie wysokie. No i lekarz pozwolił wejść nawet mężowi z córką i słyszeliśmy serduszko i małą chociaż raczej niewiele rozumiała z ekranu to wydawała głosy zachwytu nad małą fasolką 🤣 A no I nasza fasolka ma już 1cm
Teraz to już oficjalne i stało się bardziej realne. No i dostałam leki przeciwwymiotne, ale nie wiem na ile działają, bo pierwsze już zwróciłam 🤦‍♀️
 
Ale super macie, ja jednak odwołałam wczorajsza wizytę i idę dopiero we wtorek za tydzień, w mojej okolicy do dobrych lekarzy się dluuuugo czeka a ja nie chce iść do byle kogo, wolę poczekać:)
Chyba mam ciążową zachciankę, bo mam straszną ochotę na herbaty i ograniczam się do dwóch dziennie ale ciężko jest:)
Ja tez pije herbatę bo po takiej z cytryna i imbirem jest mi lepiej jeżeli o nudnosci chodzi. Mam kupionego rooibosa, ale ta mi tak nie smakuje. Lubię czarna
 
reklama
A czytacie jakieś książki o ciąży i dzieciach?
W pierwszej ciąży tak. Teraz już nawet nie miałabym kiedy. Dopiero usiadłam po całym dniu i jem zupę. Cały dzień w pracy, potem z córką na spacerze. Do domu dotarłam na 18.30. Jeszcze wykąpać się, ogarnąć na dzień jutrzejszy i chociaż trochę poleżeć odpocząć. :)
 
Do góry