reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Dzień dobry🌸🌸🫶
Czytam i zastanawiam się czy nie mam za mało objawów 😅😅😅 Niedobrze mi tylko bywa 😀 Czuje się ogólnie lepiej niż przed wiec myśle ze to może to moje objawy - oby tak było🙏 Łykam te duże dawki progesteronu i mam nadzieje ze to pomoże… Tenperature nadal mam 36,6
 
reklama
Dziewczyny, odebrałam wyniki bety, w czwartek było 6.9 wczoraj 123. Jest ok? Ja mimo tego że mam już dwoje dzieci nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z beta bo w poprzednich ciążach dowiadywałam się w 7 tygodniu i nie było potrzeby jej robić 🙈
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki bety, w czwartek było 6.9 wczoraj 123. Jest ok? Ja mimo tego że mam już dwoje dzieci nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z beta bo w poprzednich ciążach dowiadywałam się w 7 tygodniu i nie było potrzeby jej robić 🙈
Po wpisaniu tego do kalkulatora wychodzi, ze przyrost jest dobry, ale najpewniejszy wynik daje beta zbadana po 48-72 godzinach 😊
 
To najważniejsze że
Po wpisaniu tego do kalkulatora wychodzi, ze przyrost jest dobry, ale najpewniejszy wynik daje beta zbadana po 48-72 godzinach 😊
To najważniejsze że dobry, musiałam Was zapytać bo położna w moim ośrodku nie miała czasu odpowiedzieć mi na pytanie... 😒 Teraz lekarz 19- go, nie za wcześnie?
 
A i jeszcze powiedzcie mi beta bada tydzień ciąży według zapłodnienia, nie według miesiączki tak? Wiem że to może takie głupie pytania ale ja naprawdę nie mam pięcia jak to wygląda 🙈
Beta to poziom hormonu. W zależności od laboratorium obok masz podane widełki, najczęściej chyba jest od ostatniej miesiączki
 
Ja od początku miałam jakieś zle przeczucie u siebie. Wczoraj wieczorem jakieś dziwne myśli, a dziś rano do tych dziwnych myśli doszły tez bóle brzucha jak na okres. Chodziłam do toalety, obserwowałam, aż w końcu na ostatniej wizycie w toalecie zauważyłam brązowy śluz. Brzuch pobolewa, nie było jakoś dużo tego śluzu, ale jednak. Z tymi złymi przeczuciami rano byłam jeszcze raz na becie i na progesteronie. Spróbuje dostać się dziś do jakiegoś lekarza, a jeśli się nie uda, to jutro z rana przejdę się do poradni w szpitalu, tam przyjmuje kilku lekarzy i poproszę o badanie.
Raczej nie nastawiam się już na nic dobrego. Oby tylko oczyściło się samo, jeśli to już.
 
Ja od początku miałam jakieś zle przeczucie u siebie. Wczoraj wieczorem jakieś dziwne myśli, a dziś rano do tych dziwnych myśli doszły tez bóle brzucha jak na okres. Chodziłam do toalety, obserwowałam, aż w końcu na ostatniej wizycie w toalecie zauważyłam brązowy śluz. Brzuch pobolewa, nie było jakoś dużo tego śluzu, ale jednak. Z tymi złymi przeczuciami rano byłam jeszcze raz na becie i na progesteronie. Spróbuje dostać się dziś do jakiegoś lekarza, a jeśli się nie uda, to jutro z rana przejdę się do poradni w szpitalu, tam przyjmuje kilku lekarzy i poproszę o badanie.
Raczej nie nastawiam się już na nic dobrego. Oby tylko oczyściło się samo, jeśli to już.
Najczęściej brązowy śluz to nic groźnego. Postaraj się myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki 🤞
 
Cześć dziewczyny! Nie śmiało się z Wami witam :) jestem 10/11 dni po owulacji i dziś trzy testy ciążowe wyszły pozytywne :) . Betę dziś zrobiłam i czekam na wyniki :) .
Mam już synka z października 2021 oraz straconego synka z 8.06.2023 :(
Mam nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze 😊
 
reklama
Do góry