reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Mnie znowu na wieczór mdli. Myślałam że po tych kropelkach przed pracą już mnie nie będzie mdliło, ale trudno. Wzięłam właśnie te tabsy na mdłości od gina.
Mąż mi dziś wyniki rezonansu odebrał. No i lipa. Jedno zerwane więzadło (a podobno powinien być krwiak, a nie było), drugie więzadło uszkodzone. A latam po schodach jak mały samochodzik więc serio aż się dziwię. Noga fakt puchnie, ale do przeżycia. Teraz muszę się zapisać do ortopedy i zobaczymy co mi powie 😅 tak czy inaczej będę musiała mieć rekonstrukcję kolana 😅🥴
masakra, ale to już chyba po porodzie?
U nas młodej wychodzi aktualnie 6 zębów, jak sobie pomyślę, że za jakieś 2 lata czeka mnie to samo po raz drugi to mi słabo 🤣🙈 a dopiero co zaczęłam się wysypiać 🤣😆
Dziś mąż przejął młodą, bo miał wolne a ja właściwie przespałam cały dzień, teraz zjadłam kolację i chyba pójdę spać dalej 🙈 a no i wciągnęłam dziś pół słoika ogórków kiszonych, gdzie ostatnio nie mogłam na nie patrzeć 🤣
 
Mnie znowu na wieczór mdli. Myślałam że po tych kropelkach przed pracą już mnie nie będzie mdliło, ale trudno. Wzięłam właśnie te tabsy na mdłości od gina.
Mąż mi dziś wyniki rezonansu odebrał. No i lipa. Jedno zerwane więzadło (a podobno powinien być krwiak, a nie było), drugie więzadło uszkodzone. A latam po schodach jak mały samochodzik więc serio aż się dziwię. Noga fakt puchnie, ale do przeżycia. Teraz muszę się zapisać do ortopedy i zobaczymy co mi powie 😅 tak czy inaczej będę musiała mieć rekonstrukcję kolana 😅🥴
Boooziu :(
 
masakra, ale to już chyba po porodzie?
U nas młodej wychodzi aktualnie 6 zębów, jak sobie pomyślę, że za jakieś 2 lata czeka mnie to samo po raz drugi to mi słabo 🤣🙈 a dopiero co zaczęłam się wysypiać 🤣😆
Dziś mąż przejął młodą, bo miał wolne a ja właściwie przespałam cały dzień, teraz zjadłam kolację i chyba pójdę spać dalej 🙈 a no i wciągnęłam dziś pół słoika ogórków kiszonych, gdzie ostatnio nie mogłam na nie patrzeć 🤣
U mnie ogórki kiszone też są teraz na topie. Ale nie wiem czy łączyć to z ciążą, czy po prostu fakt, ze moja babcia obdarowała mnie hojnie kilkoma słoikami sprawił, że nie mogę przestać ich jeść 😂
 
masakra, ale to już chyba po porodzie?
U nas młodej wychodzi aktualnie 6 zębów, jak sobie pomyślę, że za jakieś 2 lata czeka mnie to samo po raz drugi to mi słabo 🤣🙈 a dopiero co zaczęłam się wysypiać 🤣😆
Dziś mąż przejął młodą, bo miał wolne a ja właściwie przespałam cały dzień, teraz zjadłam kolację i chyba pójdę spać dalej 🙈 a no i wciągnęłam dziś pół słoika ogórków kiszonych, gdzie ostatnio nie mogłam na nie patrzeć 🤣
W ciąży nikt mi operacji nie zrobi 🤷
 
masakra, ale to już chyba po porodzie?
U nas młodej wychodzi aktualnie 6 zębów, jak sobie pomyślę, że za jakieś 2 lata czeka mnie to samo po raz drugi to mi słabo 🤣🙈 a dopiero co zaczęłam się wysypiać 🤣😆
Dziś mąż przejął młodą, bo miał wolne a ja właściwie przespałam cały dzień, teraz zjadłam kolację i chyba pójdę spać dalej 🙈 a no i wciągnęłam dziś pół słoika ogórków kiszonych, gdzie ostatnio nie mogłam na nie patrzeć 🤣
Współczuję 😅😅 u nas zaraz będą wypadać hahaha
 
Chyba zaczęła mnie dopadać senność o której pisałyście. Jeszcze do wczoraj poranki były rześkie jak szczypiorek, a dziś najchętniej bym się pod kołdrą zakopała 😅
I wcale nie czuje się lepiej po tych proszkach na mdłości. Łapały mnie dopiero od ok południa, a teraz już rano jestem zmulona 🥴
 
reklama
Do góry