reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Haha 🤣 po prostu byłam na forum od sierpnia tamtego roku, dużo się udzielałam, CP, poronienie w czerwcu no i kilka dziewczyn mnie pamięta ❤️😬
Przykro mi z powodu Twoich przeżyć. 😥 To bardzo miłe że tyle dziewczyn wpisuje się na forum, żeby życzyć Ci powodzenia 🙂 widać, że byłaś ważną częścią forum 🙂
 
reklama
Mnie znowu na wieczór mdli. Myślałam że po tych kropelkach przed pracą już mnie nie będzie mdliło, ale trudno. Wzięłam właśnie te tabsy na mdłości od gina.
Mąż mi dziś wyniki rezonansu odebrał. No i lipa. Jedno zerwane więzadło (a podobno powinien być krwiak, a nie było), drugie więzadło uszkodzone. A latam po schodach jak mały samochodzik więc serio aż się dziwię. Noga fakt puchnie, ale do przeżycia. Teraz muszę się zapisać do ortopedy i zobaczymy co mi powie 😅 tak czy inaczej będę musiała mieć rekonstrukcję kolana 😅🥴
 
Do góry