reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj śpię żywcem.. robię tylko to co muszę.. aaa dodam że przesypiam całe noce z przerwami na siku. Nie wiem co się ze mną dzieje 🙈😂
Ja dzisiaj mam dosyć produktywny dzień, a nocki u mnie różnie ale zawsze wstaje o tych samych porach na siku w nocy 🤭🤭
Też regularnie wstaję w nocy do łazienki😶 w ciągu dnia nie jest to aż tak bardzo uciążliwe 😉
 
Byłam na ktg i u lekarza dzisiaj. Brak oznak porodu, wszystko "pozamykane". Dzisiaj równo 40 tydzień. W środę znowu lekarz i w czwartek szpital, jak do tego czasu nie urodzę. Co prawda lekarz mówi, że w ciągu 24 godzin wszystko może się zmienić, więc tak naprawdę to nic nie wiadomo. Trzymajcie kciuki, żebym w ciągu tygodnia urodziła 😉
 
Byłam na ktg i u lekarza dzisiaj. Brak oznak porodu, wszystko "pozamykane". Dzisiaj równo 40 tydzień. W środę znowu lekarz i w czwartek szpital, jak do tego czasu nie urodzę. Co prawda lekarz mówi, że w ciągu 24 godzin wszystko może się zmienić, więc tak naprawdę to nic nie wiadomo. Trzymajcie kciuki, żebym w ciągu tygodnia urodziła 😉
Bardzo trzymamy kciuki.
 
reklama
Do góry