reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A jak tam wasze apetyty? Ja nie wiem co mi się ostatnio dzieję mogła bym jeść za dwóch... Cała ciążę jadłam raczej normalnie tzn tak jak przed ciążą a teraz mnie już naprawdę ponosi tak jakby mój żołądek nie miał dna...zaczynam 38tc mam już +14kg gdzie 3 kg przytyłam przez ostatnie 3 tyg....
U mnie apetyt zmalal. Moglabym w ogole nie jesc..
 
reklama
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Jak tam u was? Coś sie zaczyna? Ja już tak bardzo chcialabym urodzić ale nic sie nie zapowiada. Jutro zaczynam 38tc. Termin z om na 13.06 ( chociaż mialam nieregularne bo przed ciązą mialam implant) termin z prenatalnych na 5.06 ale z ostatmiego usg pokazalo 27 maj i mialam taką nadzieje ze voś bedzie a tu nic. Teraz wizyta we wtorek i kolejne ktg. Mam nadzieje ze cos sie bedzie działo
 
Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Jak tam u was? Coś sie zaczyna? Ja już tak bardzo chcialabym urodzić ale nic sie nie zapowiada. Jutro zaczynam 38tc. Termin z om na 13.06 ( chociaż mialam nieregularne bo przed ciązą mialam implant) termin z prenatalnych na 5.06 ale z ostatmiego usg pokazalo 27 maj i mialam taką nadzieje ze voś bedzie a tu nic. Teraz wizyta we wtorek i kolejne ktg. Mam nadzieje ze cos sie bedzie działo
Zawsze sie bierze termin z prenatalnych. Czyli u Ciebie 5.06. Ten 27.05. juz nie jest miarodajny, bo kazde dziecko rosnie w swoim tempie. Wiec moze do tego 5.06. coś ruszy. U mnie z OM na 15.06. a z usg na 12.06. ale tez nic się nie zapowiada 😳
 
Zawsze sie bierze termin z prenatalnych. Czyli u Ciebie 5.06. Ten 27.05. juz nie jest miarodajny, bo kazde dziecko rosnie w swoim tempie. Wiec moze do tego 5.06. coś ruszy. U mnie z OM na 15.06. a z usg na 12.06. ale tez nic się nie zapowiada 😳
Ja też mam termin na 12 i tak samo jak u ciebie póki co nic się nie zapowiada na wcześniejsze rozwiązanie jedynie czasami w nocy boli mnie podbrzusze i to właściwie tyle ehh
 
Ja też mam termin na 12 i tak samo jak u ciebie póki co nic się nie zapowiada na wcześniejsze rozwiązanie jedynie czasami w nocy boli mnie podbrzusze i to właściwie tyle ehh
Ja mam termin na 2.06 a objawy takie jak u ciebie 😁 mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się ruszy 😉
 
Z jednej strony dobrze jakby maluch w brzuchu sie jeszcze wstrzymał bo mam wizyte dopiero jutro a moj lekarz 3 tyg temu stwierdzil ze dopiero teraz we wtorek zrobimy badanie GBS czyli 38+2tc
 
Hej dziewczyny, jak tam samopoczucie? 😉
Ja jestem po dzisiejszej wizycie, termin na jutro ale nadal nie ma żadnych oznak zbliżającego się porodu 😔
 
Ja dzisiaj śpię żywcem.. robię tylko to co muszę.. aaa dodam że przesypiam całe noce z przerwami na siku. Nie wiem co się ze mną dzieje 🙈😂
 
reklama
Do góry