reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja dzisiaj śpię żywcem.. robię tylko to co muszę.. aaa dodam że przesypiam całe noce z przerwami na siku. Nie wiem co się ze mną dzieje 🙈😂
Ja dzisiaj mam dosyć produktywny dzień, a nocki u mnie różnie ale zawsze wstaje o tych samych porach na siku w nocy 🤭🤭
Też regularnie wstaję w nocy do łazienki😶 w ciągu dnia nie jest to aż tak bardzo uciążliwe 😉
 
Byłam na ktg i u lekarza dzisiaj. Brak oznak porodu, wszystko "pozamykane". Dzisiaj równo 40 tydzień. W środę znowu lekarz i w czwartek szpital, jak do tego czasu nie urodzę. Co prawda lekarz mówi, że w ciągu 24 godzin wszystko może się zmienić, więc tak naprawdę to nic nie wiadomo. Trzymajcie kciuki, żebym w ciągu tygodnia urodziła 😉
 
Byłam na ktg i u lekarza dzisiaj. Brak oznak porodu, wszystko "pozamykane". Dzisiaj równo 40 tydzień. W środę znowu lekarz i w czwartek szpital, jak do tego czasu nie urodzę. Co prawda lekarz mówi, że w ciągu 24 godzin wszystko może się zmienić, więc tak naprawdę to nic nie wiadomo. Trzymajcie kciuki, żebym w ciągu tygodnia urodziła 😉
Bardzo trzymamy kciuki.
 
reklama
Do góry