reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Czesc Dziewczyny, nie było mnie trochę na forum. Jutro mam zaplanowane cc- taka rekomendacja lekarza (lekkie nadciśnienie tętnicze, moje gabaryty plus dziecka) Dzisiaj 39+0. Termin wg usg na 07.06. Brzuch się nie opuszcza, rozwarcie od 3 tygodni to 1 cm.
Boję się tej cc, nie mam przekonania do tej decyzji. Boję się bardzo samego zabiegu i rekonwalenscencji 😔😔😔
Trzymajcie kciuki. 🍀💚
 
Czesc Dziewczyny, nie było mnie trochę na forum. Jutro mam zaplanowane cc- taka rekomendacja lekarza (lekkie nadciśnienie tętnicze, moje gabaryty plus dziecka) Dzisiaj 39+0. Termin wg usg na 07.06. Brzuch się nie opuszcza, rozwarcie od 3 tygodni to 1 cm.
Boję się tej cc, nie mam przekonania do tej decyzji. Boję się bardzo samego zabiegu i rekonwalenscencji 😔😔😔
Trzymajcie kciuki. 🍀💚
Myślę, że lekarze wiedzą co robią. Mnie też najprawdopodobniej czeka jednak CC. Już psychicznie się nastawiam. Daj znać jak już będziesz po. Życzę Ci dużo siły, będziemy myśleć o Was!
 
Pamiętam jak na szkole rodzenia położna mówiła że pewnie 80 % naszej grupy będzie rodzić przez cc - wtedy żadna z nas nie miała wskazań i byłyśmy nastawione na naturalny. Nie wiem jak tamte dziewczyny ale mnie najprawdopodobniej czeka właśnie cc. Też zdecydowanie wolałabym naturalnie i obawiam się cesarki, jednak przede wszystkim chciałabym żeby było bezpiecznie dla dziecka i dla mnie.
Niestety na wszystko nie mamy wpływu. Wierzę że wszystkie damy dzielnie radę i będzie pięknie :)
 
A jak tam wasze apetyty? Ja nie wiem co mi się ostatnio dzieję mogła bym jeść za dwóch... Cała ciążę jadłam raczej normalnie tzn tak jak przed ciążą a teraz mnie już naprawdę ponosi tak jakby mój żołądek nie miał dna...zaczynam 38tc mam już +14kg gdzie 3 kg przytyłam przez ostatnie 3 tyg....
 
A jak tam wasze apetyty? Ja nie wiem co mi się ostatnio dzieję mogła bym jeść za dwóch... Cała ciążę jadłam raczej normalnie tzn tak jak przed ciążą a teraz mnie już naprawdę ponosi tak jakby mój żołądek nie miał dna...zaczynam 38tc mam już +14kg gdzie 3 kg przytyłam przez ostatnie 3 tyg....
Ja mam +5kg. Apetytu nie mam wogole. Jedyne czym się żywię to jest arbuz, cukierki mietowe i lody wodniste.. Do reszty sie zmuszam.. Mięsa wogole nie jem..
 
A jak tam wasze apetyty? Ja nie wiem co mi się ostatnio dzieję mogła bym jeść za dwóch... Cała ciążę jadłam raczej normalnie tzn tak jak przed ciążą a teraz mnie już naprawdę ponosi tak jakby mój żołądek nie miał dna...zaczynam 38tc mam już +14kg gdzie 3 kg przytyłam przez ostatnie 3 tyg....
u mnie dziś 38+3. Od tygodnia w końcu jestem w stanie zaakceptować zapach kurczaka. Do tego czasu przez całą ciążę nie byłam w stanie jeść drobiu. Dzidzia jest spora (ok. 3,5 kg już teraz) , u mnie +10kg, apetyt dopisuje, ale posiłki znów muszę jeść z przerwami, bo jakby się nie mieściły pomimo głodu.
 
reklama
A w którym jesteś tygodniu?😉 U mnie dzisiaj 39+1 i póki co nic się w najbliższym czasie nie zapowiada 😑
Mnie tez lekarz straszy ze urodze w 40 tygodniu albo nawet i lepiej po terminie... Sie śmiałam żeby nic nie mowil i ze bede sie modliła aby mylił się. Według usg dzisiaj 38tc, a wg om 37+4. 😁
 
Do góry