reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moja położna powiedziała, że nie ma czegos takiego jak spotkania indywidualne - a na to liczyłam. W takim okresie zimnym prowadzi zajęcia online a jak się zrobi ciepło to grupowe zajęcia na świeżym powietrzu. Te online przyrównała do szkoły rodzenia choć ona nie lubi tego określenia. Zaczynam od przyszłego tygodnia więc zobaczymy [emoji16]
 
reklama
Moja położna powiedziała, że nie ma czegos takiego jak spotkania indywidualne - a na to liczyłam. W takim okresie zimnym prowadzi zajęcia online a jak się zrobi ciepło to grupowe zajęcia na świeżym powietrzu. Te online przyrównała do szkoły rodzenia choć ona nie lubi tego określenia. Zaczynam od przyszłego tygodnia więc zobaczymy [emoji16]
Spotkania indywidualne położnych środowiskowych z POZ są (refundacja NFZ)


Jakby nie było rządowe źródło informacji
 
Spotkania indywidualne położnych środowiskowych z POZ są (refundacja NFZ)


Jakby nie było rządowe źródło informacji
Mi powiedziała, że przez covid nie ma..
Po porodzie oczywiście w domu ale przed porodem tylko online
 
A czy są tu babeczki, które planują korzystać ze szkoły rodzenia? Jeśli tak, to zaczęłyście już chodzić, czy jeszcze nie? My się z mężem zapisaliśmy i pani powiedziała że odpowiednio będzie zacząć w połowie marca. Trochę mam obawy, że to już trochę późno, ale z drugiej strony może wiedza będzie świeższa,mniej zdążę zapomnieć.
My zaczynamy w czwartek😉
 
Ja zazwyczaj zmienie pożycie pomasuje i mija. Kilka razy mówiłam o tym doktorce i mówiła że nic się nie dzieje ;)
Mi lekarz mówił, żeby właśnie nie masować, jak coś takiego się dzieje.
I ogólnie lepiej nie masować brzucha, szczególnie jak skraca Wam się szyjka, bo to pobudza macicę do skurczów. Można przyłożyć sobie dłonie do brzucha i czekać na reakcję :)
 
reklama
Do góry