reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moja położna powiedziała, że nie ma czegos takiego jak spotkania indywidualne - a na to liczyłam. W takim okresie zimnym prowadzi zajęcia online a jak się zrobi ciepło to grupowe zajęcia na świeżym powietrzu. Te online przyrównała do szkoły rodzenia choć ona nie lubi tego określenia. Zaczynam od przyszłego tygodnia więc zobaczymy [emoji16]
 
reklama
Moja położna powiedziała, że nie ma czegos takiego jak spotkania indywidualne - a na to liczyłam. W takim okresie zimnym prowadzi zajęcia online a jak się zrobi ciepło to grupowe zajęcia na świeżym powietrzu. Te online przyrównała do szkoły rodzenia choć ona nie lubi tego określenia. Zaczynam od przyszłego tygodnia więc zobaczymy [emoji16]
Spotkania indywidualne położnych środowiskowych z POZ są (refundacja NFZ)


Jakby nie było rządowe źródło informacji
 
Spotkania indywidualne położnych środowiskowych z POZ są (refundacja NFZ)


Jakby nie było rządowe źródło informacji
Mi powiedziała, że przez covid nie ma..
Po porodzie oczywiście w domu ale przed porodem tylko online
 
A czy są tu babeczki, które planują korzystać ze szkoły rodzenia? Jeśli tak, to zaczęłyście już chodzić, czy jeszcze nie? My się z mężem zapisaliśmy i pani powiedziała że odpowiednio będzie zacząć w połowie marca. Trochę mam obawy, że to już trochę późno, ale z drugiej strony może wiedza będzie świeższa,mniej zdążę zapomnieć.
My zaczynamy w czwartek😉
 
Ja zazwyczaj zmienie pożycie pomasuje i mija. Kilka razy mówiłam o tym doktorce i mówiła że nic się nie dzieje ;)
Mi lekarz mówił, żeby właśnie nie masować, jak coś takiego się dzieje.
I ogólnie lepiej nie masować brzucha, szczególnie jak skraca Wam się szyjka, bo to pobudza macicę do skurczów. Można przyłożyć sobie dłonie do brzucha i czekać na reakcję :)
 
reklama
Do góry