reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny😊 miłego dnia Wam życzę. Czy Wasze maluszki też tak często mają czkawkę...?🤔 Kurcze pomimo że to moja kolejna ciąża to i tak wielkie zdziwienie i zastanawianie nad tym wszystkim ze jak to możliwe i jaki to cud że w brzuchu jest bobasek😊 mam takie przemyślenia.
Ja nie wiem jak to odróżnić ,Ale podobno to niezwykłe przeżycie dla mamy i chciałabym tego doświadczyć.Niestety nie wiem jak to rozpoznać.Wczoraj mały chyba przespał cały dzień bo coś spokojniutki był.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pewne wątpliwości, mam nadzieje ze mi pomożecie… byłam dziś na krzywej cukrowej. Pani pobrała krew z palca -96. No to już sobie myśle ze bedzie ciekawiej, chociaż tez nieco zdziwiona bo nigdy tak wysokiego nie miałam. Niedawno przyszły wyniki z labo a tam takie wyniki:
Na czczo- 77
Po godz- 111
Po 2 godz : 90
Czy może być aż taka różnica wyniku z glukometru a z krwi na czczo? 🙄
 
Cześć dziewczyny, mam pewne wątpliwości, mam nadzieje ze mi pomożecie… byłam dziś na krzywej cukrowej. Pani pobrała krew z palca -96. No to już sobie myśle ze bedzie ciekawiej, chociaż tez nieco zdziwiona bo nigdy tak wysokiego nie miałam. Niedawno przyszły wyniki z labo a tam takie wyniki:
Na czczo- 77
Po godz- 111
Po 2 godz : 90
Czy może być aż taka różnica wyniku z glukometru a z krwi na czczo? 🙄
Jestem na jednej z grup cukrzycowych na fejsie. To tam piszą dziewczyny, w tym samym czasie zabadana krew tylko z innego palca potrafi dać rozne wyniki. Albo z tej samej kropli krwi przy dwóch różnych glukometrach dają mega różne wyniki.
Jednak najwazniejsze, że Twoje wyniki z krwi są super ;)
 
Nie brałam bo to nie było leczenie kanałowe tylko trochę lżejsze.troszeczkę momentami mnie zabolało,ale to zaprzyjaźniona dentystka robi mi bardzo delikatnie.Mam jeszcze 4 plomby do założenia i chodzę do niej co tydzień. Ja też jestem osobą która boi się dentysty i przez ten strach przed leczeniem musiałam rok temu wyrwać zęba bo tyle zwlekałam, że zostały mi same korzenie i od zapalenia całą spuchłam.Wtedy miałam znieczulenie A zabieg trwał 5minut 😃.Jak nie masz dużych ubytków to nie będzie boleć.Najwyżej powiedz,że się boisz bólu to będzie delikatny.Z resztą jeśli chodzi o ciążę to dentyści sami z siebie są ostrożniejsi bo przecież ból i stres źle wpływa na dzidziusia.no
Niestety czeka mnie kanałowa i szczerze jestem przerażona bo nigdy nie miałam takiego leczenia dodatkowo wypytalam o znieczulenie i dentystka powiedziała że dostanę ale specjalne bez środka który obkurcza naczynia i sama dodała że one są trochę mniej skuteczne o to mnie przeraziło
 
Ja przy pierwszym synku bardzo często widziałam u niego czkawkę. To było właśnie tak jak piszecie. Pulsuwanie rytmiczne w jednym miejscu. W późniejszym czasie to brzuch potrafił podskakiwac przez kilka minut było to przeslodkie :) teraz jeszcze mi się nie zdarzyło zauważyć mimo że ten maluszek wierci sie dużo bardziej :)
 
Hej mamuśki. Ja się praktycznie w ogóle tu nie udzielam tylko czytam bo nie nadążam za wami. ;-) Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Jestesmy teraz 21+4 tc. Będzie chłopak waży teraz 560g. Lekarz powiedział że do maluchów to on nie będzie należał🤭. Ale ogolnie wszystko w jak najlepszym porządku. Troche mnie zastanowił fakt ze na kolejną wizytę kazał mi przyjść pomiędzy 27-28 tydzień. Pierwszy raz taka przerwa. Zostałam zarejestrowana na 15 marca. Wydaje mi się ze to troche długo. No ale nie wiem. Czy wy tez macie moze takie przerwy? Pozdrawiam cieplutko.
 
Hej mamuśki. Ja się praktycznie w ogóle tu nie udzielam tylko czytam bo nie nadążam za wami. ;-) Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Jestesmy teraz 21+4 tc. Będzie chłopak waży teraz 560g. Lekarz powiedział że do maluchów to on nie będzie należał🤭. Ale ogolnie wszystko w jak najlepszym porządku. Troche mnie zastanowił fakt ze na kolejną wizytę kazał mi przyjść pomiędzy 27-28 tydzień. Pierwszy raz taka przerwa. Zostałam zarejestrowana na 15 marca. Wydaje mi się ze to troche długo. No ale nie wiem. Czy wy tez macie moze takie przerwy? Pozdrawiam cieplutko.
Ja mam przerwy 4 tygodniowe teraz jak wyszła mi za wysoka glukoza wizytę mam po dwóch tygodniach
 
Hej mamuśki. Ja się praktycznie w ogóle tu nie udzielam tylko czytam bo nie nadążam za wami. ;-) Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Jestesmy teraz 21+4 tc. Będzie chłopak waży teraz 560g. Lekarz powiedział że do maluchów to on nie będzie należał🤭. Ale ogolnie wszystko w jak najlepszym porządku. Troche mnie zastanowił fakt ze na kolejną wizytę kazał mi przyjść pomiędzy 27-28 tydzień. Pierwszy raz taka przerwa. Zostałam zarejestrowana na 15 marca. Wydaje mi się ze to troche długo. No ale nie wiem. Czy wy tez macie moze takie przerwy? Pozdrawiam cieplutko.
Nie, ja mam normalnie co 4 tyg
 
Hej mamuśki. Ja się praktycznie w ogóle tu nie udzielam tylko czytam bo nie nadążam za wami. ;-) Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Jestesmy teraz 21+4 tc. Będzie chłopak waży teraz 560g. Lekarz powiedział że do maluchów to on nie będzie należał🤭. Ale ogolnie wszystko w jak najlepszym porządku. Troche mnie zastanowił fakt ze na kolejną wizytę kazał mi przyjść pomiędzy 27-28 tydzień. Pierwszy raz taka przerwa. Zostałam zarejestrowana na 15 marca. Wydaje mi się ze to troche długo. No ale nie wiem. Czy wy tez macie moze takie przerwy? Pozdrawiam cieplutko.
Ja mam teraz 10 lutego i później dopiero 14 marca ;)
 
reklama
Hej mamuśki. Ja się praktycznie w ogóle tu nie udzielam tylko czytam bo nie nadążam za wami. ;-) Dziś bylismy na wizycie kontrolnej. Jestesmy teraz 21+4 tc. Będzie chłopak waży teraz 560g. Lekarz powiedział że do maluchów to on nie będzie należał🤭. Ale ogolnie wszystko w jak najlepszym porządku. Troche mnie zastanowił fakt ze na kolejną wizytę kazał mi przyjść pomiędzy 27-28 tydzień. Pierwszy raz taka przerwa. Zostałam zarejestrowana na 15 marca. Wydaje mi się ze to troche długo. No ale nie wiem. Czy wy tez macie moze takie przerwy? Pozdrawiam cieplutko.
Super, że wszystko dobrze 😊
Ja mam wizyty, co 4 tygodnie teraz wypada mi 01.03. 🙂
 
Do góry