reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Nie, a są jakieś instrukcje? Jestem już po teście, nawet nie wysiadałam z samochodu, szybko poszło. Teraz tylko czekam na wynik który będzie dopiero jutro.

Jasne, zaraz Wam napiszę jak tylko dostanę ten wyrok na święta... Chociaż tyle że dzisiaj już nie m gorączki, tylko katar, trochę kaszel i czuję się taka osłabiona.

A z dobrych wiadomości to dostałam dzisiaj wyniki pappy już po konsultacji z lekarzem i wyszło wszystko dobrze. Potwierdzone badaniem sanco, które też zrobiłam tydzień temu i też dzisiaj dostałam wynik. Wychodzi na to że rośnie nam zdrowa dziewczynka! [emoji4]
Sprawdz wieczorem, jak my mieliśmy w marcu to wyniki miały być na drugi dzień rano, a były już wieczorem.

Dziewczyny powodzenia na wizytach, czekamy na wieści.

My mamy termin na 06.06 wg mojego gina, z prenatalnego na 04.06. Płci nie mamy potwierdzonej, jednak myślę, że będzie chłopiec. Ruchy czuję już jakiś czas, najpierw takie delikatne, wczoraj maluch dal popis i chyba kopał diamenty [emoji6] (tak mówią nasi synowie, grają w minecraft [emoji38]). Mąż twierdzi, że wczoraj czul przez brzuch kopniaczki.
 
Sprawdz wieczorem, jak my mieliśmy w marcu to wyniki miały być na drugi dzień rano, a były już wieczorem.

Dziewczyny powodzenia na wizytach, czekamy na wieści.

My mamy termin na 06.06 wg mojego gina, z prenatalnego na 04.06. Płci nie mamy potwierdzonej, jednak myślę, że będzie chłopiec. Ruchy czuję już jakiś czas, najpierw takie delikatne, wczoraj maluch dal popis i chyba kopał diamenty [emoji6] (tak mówią nasi synowie, grają w minecraft [emoji38]). Mąż twierdzi, że wczoraj czul przez brzuch kopniaczki.
mamy identycznie termin i z prenatalnych 😁 i też mamy ruchy pod ręką i ogólnie wyczuwane
 
Hmm nic mi póki co lekarz nie mówił, ale sprawdziłam szczepionkę i jak się urodziłam to po 3 miesiącach miałam 4 dawki na ksztusiec w odstepsch 2 miesiące ;)
no ksztusiec jest dla dzieciaków dawany tylko właśnie nie od razu chyba a tu chodzi o opiekę dziecka na ten czas między. Nigdy wcześniej mi niby nie mówił. Powiedział że średnio co 4 lata jest epidemia i ostatnio 2016 niby było dużo umieralności czy coś. Rodziłam dzieci 2017 i 2019.
 
reklama
No i mój mąż w czerwcu dostał sierkowanie na tą szczepionkę od tak od lekarza z luxmedu.nic mu nie mówił o tym nawet tylko zobaczył skierowanie na IKP
 
Do góry