reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Czesc Dziewczyny znów muszę się cofnąć sporo wiadomości żeby was nadrobić. Chyba jestem mało zorganizowana ale tak ciężko mi znaleźć czas na tyle rzeczy... Nie wiem czy mogę się tak wbić bo chwilę mnie nie było jedynie czasem zerkalam o czym piszecie. Ale mam takie pytanie jeśli oczywiście takiego nie było . Jakie macie ubrania na wigilię czy ogólnie Boże Narodzenie ? Ja już mam widoczny brzuszek którego nie da się ukryć :) w sumie nawet nie chce ale nie mam pojęcia co sobie kupić na święta żeby dobrze w tym wyglądać :) moze macie już jakieś zdjęcia albo nawet na sobie jakieś ubrania już przymierzane przedświąteczne ? Będe wdzięczna za fotki :):) później postaram się chociaż troche znów nadrobić :) a jeśli był już podobny temat to z góry przepraszam moz ci ominac odrazu :)
 
A co do krztuśćca to Wam powiem że ja ogólnie przechodzilam i była to najgorsza choroba jaka kiedykolwiek przeszłam, dusiłam się i nie mogłam oddychać cos okropnego.
 
Czesc Dziewczyny znów muszę się cofnąć sporo wiadomości żeby was nadrobić. Chyba jestem mało zorganizowana ale tak ciężko mi znaleźć czas na tyle rzeczy... Nie wiem czy mogę się tak wbić bo chwilę mnie nie było jedynie czasem zerkalam o czym piszecie. Ale mam takie pytanie jeśli oczywiście takiego nie było . Jakie macie ubrania na wigilię czy ogólnie Boże Narodzenie ? Ja już mam widoczny brzuszek którego nie da się ukryć :) w sumie nawet nie chce ale nie mam pojęcia co sobie kupić na święta żeby dobrze w tym wyglądać :) moze macie już jakieś zdjęcia albo nawet na sobie jakieś ubrania już przymierzane przedświąteczne ? Będe wdzięczna za fotki :):) później postaram się chociaż troche znów nadrobić :) a jeśli był już podobny temat to z góry przepraszam moz ci ominac odrazu :)
U mnie również widać już brzuszek i spodnie odpadają ale nie kupuje nic nowego. Wyciągnę z szafy jakąś sukienkę luźniejszą :) jedyne co kupiłam sobie to sukienkę-sweter w tkmaxx która będzie rosła razem ze mną 🤣 a że ciagle siedzę w domu to nie mam gdzie się ubierać i chodzę w dresach 😛
 
U mnie również widać już brzuszek i spodnie odpadają ale nie kupuje nic nowego. Wyciągnę z szafy jakąś sukienkę luźniejszą :) jedyne co kupiłam sobie to sukienkę-sweter w tkmaxx która będzie rosła razem ze mną [emoji1787] a że ciagle siedzę w domu to nie mam gdzie się ubierać i chodzę w dresach [emoji14]
O rany! Chyba tez takiej sukienki potrzebuję [emoji173]
 
Cześć dziewczyny 🙂 gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za te dziewczyny które są przed ✊
Ja mam urwanie głowy w pracy przed podatkiem + szkolenie nowej dziewczyny na zastępstwo więc jest gorąco 😅
 
U mnie również widać już brzuszek i spodnie odpadają ale nie kupuje nic nowego. Wyciągnę z szafy jakąś sukienkę luźniejszą :) jedyne co kupiłam sobie to sukienkę-sweter w tkmaxx która będzie rosła razem ze mną 🤣 a że ciagle siedzę w domu to nie mam gdzie się ubierać i chodzę w dresach 😛
To akurat fakt najlepiej kupić coś co przyda się i po ciąży ale to ciężko tak. Ja tez stale w domu bo siedzę z synkiem więc wiele nie wychodzę i starcza leginsy i jakiś stary swetry :D ale w święta fajnie byłoby coś zmienić :D
 
To akurat fakt najlepiej kupić coś co przyda się i po ciąży ale to ciężko tak. Ja tez stale w domu bo siedzę z synkiem więc wiele nie wychodzę i starcza leginsy i jakiś stary swetry :D ale w święta fajnie byłoby coś zmienić :D
Ja właśnie zastanawiałam się jakie ubrania będą najbardziej uniwersalne po ciąży i porodzie, ale oprócz sukienek nie mam pomysłów 😀
 
reklama
Do góry