reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jadę dzisiaj na test, ale kupił mąż wczoraj jeszcze późnym wieczorem te testy płytkowe w aptece i wyszło że mam, a on że nie. Zobaczymy na ile one są wiarygodne.
 
reklama
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Uszek - wizyta 16.12 prenatalne
@MiMi86 - wizyta 16.12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@angeliskax - wizyta 17.12 nfz
@Stelle - wizyta 17.12 prenatalne
@mynia618 - wizyta 17.12 prenatalne
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Kundlica - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Agadir - wizyta 21.12
@TuRuda - wizyta 21.12
@Marta509 - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Hankaa - wizyta 23.12
@paxi_ab - wizyta 27.12
@Genadia - wizyta 27.12
@mfifi04 - wizyta 27.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@Angiee - wizyta 29.12 nfz
@meth - wizyta 29.12
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Hmmmm - 03.01 usg połówkowe
@DomiNikaKukakaan - wizyta 03.01
@Anolik - wizyta 04.01
@chucherko - wizyta 04.01
@Mimi94 - wizyta 04.01
@mynia618 - wizyta 04.01
@joszka - wizyta 04.01
@Aga0502 - wizyta 05.01
@Iza-09 - wizyta 07.01 połówkowe
@Lilka92 - wizyta 07.01
@Genadia - wizyta 07.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 11.01 patologia ciąży
@Katarzyna542 - wizyta 11.01
@Magdalena09 - wizyta 11.01
@Florestyna - wizyta 11.01
@angeliskax - wizyta 12.01 połówkowe
@angeliskax - wizyta 14.01 nfz
@jul252 - wizyta 17.01 połówkowe
@meth - wizyta 17.01 połówkowe
@MiMi86 - wizyta 18.01 połówkowe
@Aga0502 - wizyta 19.01 połówkowe
@DomiNikaKukakaan - wizyta 20.01 połówkowe
@Kundlica - wizyta 24.01
@Bosiek - wizyta 25.01 priv
@Jetkaa - wizyta 27.01 połówkowe
@MamaLama - wizyta 28.01 połówkowe
@Bosiek - wizyta 31. 01 połówkowe
@Hankaa - wizyta 31.01 połówkowe


Termin porodu:
@Agadir - 09.06.22 Księżniczka
@joszka - 09.06.22 Książe
@Florestyna - 15.06.22 Księżniczka
@Kundlica - 19.06.22 Księżniczka
@mfifi04 - 20.06.22 Księżniczka
@Magdalena09 - 23.06.22 Książe
@Mimi94 - 24.06 Książe
 
Hej dziewczyny my już po :) Zdrowy bobasek, skakał aż ciężko było cokolwiek wyłapać, ale usłyszałam serdusio 🥰 :D zaczynamy 16tc. Niestety odwrócone pupką nie widać płci, natomiast na prenatalnych usłyszałam, że prawdopodobnie dziewczynka i kurczę chciałam już mieć pewność.. no ale nic ważne ze zdrowe 😌 trochę nam smutno, bo przyszły tato na granicy i nie może z nami przeżywać tych radości :(
 

Załączniki

  • 267837556_479940760129446_6074323912689512046_n.jpg
    267837556_479940760129446_6074323912689512046_n.jpg
    51,2 KB · Wyświetleń: 67
Ja też czuła na się swobodniej na prywatnej.

Zgadza się ale po co na siłę "wyciągać". Byle by wynik zrobić.

Część dziewczyny. Ja w pracy mam zajob i nie mialam czasu czytać i pisać.
We wtorek na wizycie u gina wszystko ok.

Natomiast zacząła mnie boleć ząb, zatrzymana 8. Miałam ją wyrwać, nawet byłam na wizycie ale jak się umawialam to nie wiedział o ciąży.
Teraz znowu umówiłam się na piątek, bo mnie znowu zaczął boleć ten ząb o mam pełno w gaciach, bo trzeba rozciąć dziąsło i wyjąć zęba, który nie dość , że zepsuty podobno, to jeszcze rosnie w bok, a wiadomo z przeciwbólowych to tylko Apap.
będzie dobrze.tez mi wycinali 8 rasnaca w bok i musieli Szyć. Nie bolało po żeby brac leki i nie puchło tego Tobie też życzę! Ja chyba muszę 6 wyrwać i wstawić nowy bo już mnie męczy dłubanie przy nim od dawna. Ale to po nowym roku bo teraz dużo wydatków 😅 a jeszcze komputer nam się ubzduralo i ekspres 😅 taki prezent dla siebie pod choinkechoinke
Poważnie tak szybko czujezsz ruchy? Jestem w szoku 🙈

Współczuję z tą 8... Zęby to zawsze potrafią się odezwać w najmniej odpowiednim momencie. Ja też miałam zatrzymaną 8,skubana rosła prostopadle do zęba obok 🤦‍♀️ a niby "ząb mądrości"... Klociłabym się 🤣 z doświadczenia powiem że warto znaleźć dobrego chirurga. Ja nawet nie wiem kiedy mój wytargał tego zęba... Potem tylko założył szwy i nie bolało mnie jakoś super mocno. Brałam wtedy pyralginę, może apap też da radę 💪
w drugiej ciąży też czułam szybko w pierwszej czekałam chyba do 21 tygodnia ale musiałabym spr bo mam zapisane. Właśnie jak to piszę to dziecię trawi moje śniadanie i szaleje 😂😂😂😂😂
 
Jadę dzisiaj na test, ale kupił mąż wczoraj jeszcze późnym wieczorem te testy płytkowe w aptece i wyszło że mam, a on że nie. Zobaczymy na ile one są wiarygodne.
dawaj znać.tez jestem ciekawa jak te testy działają takie. Oby jednak ujemny! Nas zamknęli na Wielkanoc i święconkę nam pod drzwi dostarczali. Ja wtedy też miałam 30 urodziny to mi mąż załatwił kwaranatnne w prezencie 😅
@PsychoPatka91 ja mam termin na 6.6 niby a w brzuchu Niespodzianka
 
Hej dziewczyny my już po :) Zdrowy bobasek, skakał aż ciężko było cokolwiek wyłapać, ale usłyszałam serdusio 🥰 :D zaczynamy 16tc. Niestety odwrócone pupką nie widać płci, natomiast na prenatalnych usłyszałam, że prawdopodobnie dziewczynka i kurczę chciałam już mieć pewność.. no ale nic ważne ze zdrowe 😌 trochę nam smutno, bo przyszły tato na granicy i nie może z nami przeżywać tych radości :(
To pewnie dziewczynka ;) moja gwiazda tez plecami się odwraca i jak nie muszę skakać i się obracać to na łóżku mną kręci lekarz żeby potwierdzić płeć czy cokolwiek zobaczyć 😂😂 fochy - prawdziwa kobietka ;)
 
będzie dobrze.tez mi wycinali 8 rasnaca w bok i musieli Szyć. Nie bolało po żeby brac leki i nie puchło tego Tobie też życzę! Ja chyba muszę 6 wyrwać i wstawić nowy bo już mnie męczy dłubanie przy nim od dawna. Ale to po nowym roku bo teraz dużo wydatków [emoji28] a jeszcze komputer nam się ubzduralo i ekspres [emoji28] taki prezent dla siebie pod choinkechoinke
w drugiej ciąży też czułam szybko w pierwszej czekałam chyba do 21 tygodnia ale musiałabym spr bo mam zapisane. Właśnie jak to piszę to dziecię trawi moje śniadanie i szaleje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zazdroszczę że już czujesz! Ja tam dopiero 13+4 ale nie mogę się doczekać [emoji16]

Teraz siedzę w kolejce do labu i zła jestem.. Mam lab pół kilometra od domu, otworzyli go niedawno jako pododdział innego w moim mieście do którego mam ze 3km. Chętniej idę do tego obok domu bo jednak myk spacerkiem i odhaczone ale czasem mam ochotę im nagadać.. Dali tam zamiennie jakieś babki na emeryturze, które formalności załatwiają jak żółw, nie ogarniają, wychodzą pół godziny przed końcem czasu przyjmowania, a i już drugi raz mi się zdarzyło że przyszłam a tam kartka zee zapraszają do drugiego labu.. Nosz cholera jasna [emoji849][emoji58]
 
reklama
Trzymam kciuki :) poinstruowali Cię jak zachować się przed testem?
Nie, a są jakieś instrukcje? Jestem już po teście, nawet nie wysiadałam z samochodu, szybko poszło. Teraz tylko czekam na wynik który będzie dopiero jutro.
dawaj znać.tez jestem ciekawa jak te testy działają takie. Oby jednak ujemny! Nas zamknęli na Wielkanoc i święconkę nam pod drzwi dostarczali. Ja wtedy też miałam 30 urodziny to mi mąż załatwił kwaranatnne w prezencie 😅
@PsychoPatka91 ja mam termin na 6.6 niby a w brzuchu Niespodzianka
Jasne, zaraz Wam napiszę jak tylko dostanę ten wyrok na święta... Chociaż tyle że dzisiaj już nie m gorączki, tylko katar, trochę kaszel i czuję się taka osłabiona.

A z dobrych wiadomości to dostałam dzisiaj wyniki pappy już po konsultacji z lekarzem i wyszło wszystko dobrze. Potwierdzone badaniem sanco, które też zrobiłam tydzień temu i też dzisiaj dostałam wynik. Wychodzi na to że rośnie nam zdrowa dziewczynka! 😊
 
Do góry