reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
No widzisz, czasami ludzie zadziwiają 😉
Wolę pokazać twarz publicznie, niż opowiadać swoje historie wszystkim na początkowym etapie.
Nie trzeba opowiadać wszystkich historii. Można wspierać inne dziewczyny, odpowiadać na pytania. Prywatna grupa nie jest złotym graalem, ale nie każdy w niej musi być. Jak ktoś się nie chce udzielać, zostaje wątek publiczny. Jak masz jakieś pytania, możesz zadać je tutaj. Na pewno ktoś odpowie.
 
A skąd wiesz, że chłopak? Miałaś usg? :) Bo ja wlasnie odebralam wyniki, i jednak miałyśmy wszystkie racje ze tam płci nie ma więc moj ginekolog jak i ta panna to się pomylili. Chyba ze z jednostek oni potrafią czytać [emoji23][emoji23]
Tak zrobił mi usg i powiedział że jak dla niego to definitywnie chłopak
 
reklama
Super [emoji7] pokaż malucha [emoji3590]
Mój jak zawsze powyginany [emoji23][emoji23][emoji23]
IMG_20211214_113607.jpeg
 
Do góry