reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

20 postów dziennie to gruba przesada.Nie każdy ma czas na siedzenie cały czas na telefonie każda z nas ma swoje życie poza forum. Wydaje mi się, że miało 20 postów ogółem a nie dziennie?
 
reklama
Jeśli mam być szczera to czekałam właśnie na tą prywatną grupę, żeby móc cokolwiek napisac od siebie bo na otwartej nie czuje swobody...wiem, że każdy może to przeczytać i po prostu nie czuje się pewnie.
20 tygodniowo, sprawdziłam. Sorki za wprowadzenie w błąd ! 20 dziennie był na innym wątku, bo wcześniej czytałam i mi się pokręciło 😂 Wiec napisz do @Kundlica chociaz wydaje mi sie że Ty na liście byłaś.
 
Nie nie, udzielałam się, napewno wiadomości było 20. Ktoś mnie nawet dodał do listy, tylko nie wiem co to za lista i gdzie 😊
20 tygodniowo kochana, zmyliłam nie z tym wątkiem. Na innym wątku miały takie wymagania. Ja sama nie mam tyle postów dziennie. A ostatnio chorowałam i kilka dni nawet mnie nie było, a jestem w prywatnym wątku. Wiec napisz kochana do @Kundlica i doda Cię do listy :)
 
No właśnie ona mi pisała że mnie dodała wczoraj, ale nie widzę nigdzie żadnego zaproszenia. Może trzeba dłużej zaczekać.
 
Dziewczyny czy tylko ja mam wrażenie, że forum jakoś dziwnie dzisiej zamula? Pokazuje mi, że niby jest nowa wiadomość, a jak wchodzę, nie ma nic nowego..
 
reklama
Do góry