reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hej :) a czytalam tu ze sa z nami, mamy 2,3,4 dzieci :) moze ktoras z was uzywala dostawki siedzącej - przyklad niżej :). Chcielibyśmy kupic nowy wózek dziecięcy by bylo obydwojgu wygodnie. Dodam maly mankament 🤪 ja mam 175 cm a maz 200 xD wiec musi miec przedłużkę do raczki w wozku :) bardzo dziękuję za doradzenie 🥰. Komus moze to się wyda wcześnie, ale chce "polować" na dobre ceny plus w 1 ciazy miesiąc spędziłam w szpitalu a syn i tak wcześniak. Wiec boje sie "powtórki z rozrywki" jesli to ma znaczenie syn bd mial 2.5roku i jest szczupły :) nie wiem czy dobije do 15 kg 🤔. Jeszcze raz dziękuję 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20211211-114453_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211211-114453_Samsung Internet.jpg
    218,1 KB · Wyświetleń: 71
Jezu, ja juz znowu mam filmy.... Dlatego ze czuje sie dzisiaj zbyt dobrze... Caly dzien sprzatam i nic, zero zmeczenia... I oczywiscie schizuje przez to, mimo ze dobrze wiem, ze w 15 tygodniu tak moze byc. Ale to jest silniejsze ode mnie.
Wizyte mam w poniedzialek, wiec chociaz tyle dobrze.
 
reklama
Jezu, ja juz znowu mam filmy.... Dlatego ze czuje sie dzisiaj zbyt dobrze... Caly dzien sprzatam i nic, zero zmeczenia... I oczywiscie schizuje przez to, mimo ze dobrze wiem, ze w 15 tygodniu tak moze byc. Ale to jest silniejsze ode mnie.
Wizyte mam w poniedzialek, wiec chociaz tyle dobrze.
Nie pisz tego, nie pisz, bo sobie wykrakasz to zmęczenie 🙈
Korzystaj z lepszego samopoczucia :)
To już drugi trymestr
 
Do góry