reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ech szkoda, że nie pozwalają ojcu być przy badaniu. Też nie wyobrażam sobie być sama gdyby wyszły jakieś problemy... Ja właśnie z tego powodu zmieniłam miejsce gdzie robiłam prenatalne. Miałam robić je tam gdzie w pierwszej ciąży ale nie zgodzili się by mąż wszedł więc umówiłam się gdzie indziej i jakoś tam nie było z tym problemu. No trudno stracili pacjentkę.
Ja tez bym zmieniła ale jutro już 12+5 więc nie chce czekać bo wszędzie kolejki, chociaż idę prywatnie płacę normalnie :( 14.12 mam już wizytę u swojego lekarza. Dla mnie chore bo mamy certyfikaty zrobiliśmy wszystko co się da , jesteśmy zdrowi a przy tak ważnym badaniu mam być sama ... niech się jakoś ogrodzą a nie takie cuda :/ gdybym miała więcej czasu na pewno bym zmieniła ale oni to 3 dni temu wprowadzili :(
 
reklama
A kto jeszcze pracuje? Czy wszyscy są już na l4? Ja sie zastanawiam kiedy wybrać się na l4.
Ja też jeszcze pracuje. Dopiero w przyszłym tygodniu powiem o ciąży w pracy ;) a na l4 siostra mi mowi żebym szybko poszła bo to super czas ja hmm jeszcze sie dobrze czuje to nieplanuje.. może do marca max chyba że się będę źle czuła ;)
 
Jak się czujesz po szczepieniu?
Bez zmian, chociaż teraz zaczęła mnie boleć ręką. Zobaczymy co kolejne dwa dni przyniosą, ale jestem dobrej myśli. W przychodni powiedziałam, że badałam sobie przeciwciała i na pewno nie miałam styczności w ostatnim czasie - powiedzieli, że to dobrze, bo nie powinnam dzięki temu mieć gorączki przy pierwszej dawce. Ponoć dopiero przy drugiej może się pojawić. Mogę się czuć zmęczona, ale kurde, ja się cały czas teraz czuję zmęczona 😂 wkurza mnie tylko mój facet, bo mi czyta teraz, że jakaś para studentów się zaszczepiła w Krakowie i trzy dni później dostali zawał. Mi się to kupy nie trzyma, wg mnie coś pewnie wzięli na imprezie, albo ostro się schlali, a tylko mnie denerwuje takie coś...więc wsparcie na maksa 😶
 
Mowila mi że koło 30 tyg
To bedzie juz trzeci trymestr. Co lekarz to teoria. Ciekawe. :)
Karola czuje sie tak samo jak Ty i majac dzien zupelnie wolny (no w urzedzie jednym bylam ale o dzwo poszlo szybciutko) jestem tak padnieta- cos czuje ze grypa mnie rozklada....Jutro za to ide do ginki i choc chyba nie bedzie usg ciesze sie aby dowiedziec co i jak z Mala i ze mna.:tak:
Rozumiem, ja wlasnie tez bede w 14, ale jeszcze jednak nie idę. Przeraża mnie jak ten zus z opóźnieniem wyplaca pieniadze. Niby mozna z tym zdziałać jakos aby płacił na czas, ale ja to chyba człowiek pracy jestem 😅
Ja pracuje i na razie nie planuje iść na l4
To tak jak ja! Ja planuje max do konca
kwietnia pracować a jeśli krócej to chcialabym jeszcze luty/marzec przepracować cały... Oby samopoczucie zezwoliło 😶
Ja jeszcze pracuję, ale do 20 grudnia i już tylko po 4-5h ☺️
Rozumiem 😊
No, to trochę nas mam pracujacych jest 😁 Kiedy planujesz najwcześniej isc?
Ja też jeszcze pracuje. Dopiero w przyszłym tygodniu powiem o ciąży w pracy ;) a na l4 siostra mi mowi żebym szybko poszła bo to super czas ja hmm jeszcze sie dobrze czuje to nieplanuje.. może do marca max chyba że się będę źle czuła ;)
No, to Ci powiem ze wstępne plany mamy takie same! Moja rodzina tez mnie namawia bo mowia ze w zyciu sie jeszcze zdaze napracowac 😂
 
A dziewczyny, które się zastanawiają nad trzecią dawka - może sprawdźcie przeciwciała? Moja znajoma przed ciążą zdążyła się zaszczepić, jest teraz w 22tc, a przeciwciał tyle, jakby się nie szczepiła wcale. Więc na pewno przyjmie dawkę przypominająca.
 
Ja jestem na l4 od około 4/5 tygodnia ciąży
Ja jestem na L4 od 4.10... o ciąży wiem od 27.09... ale poszłam ze względu na niską efektywność - pierwsze tygodnie głównie spałam, to stwierdziłam, że efektywności zerowa, szkoda zespołu i terminów (a tak zaplanują sobie coś) pierwsze L4 miałam 80% przez tydzień... Później normalnie ciążowe.
 
reklama
Do góry