reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

To bedzie juz trzeci trymestr. Co lekarz to teoria. Ciekawe. :)
Rozumiem, ja wlasnie tez bede w 14, ale jeszcze jednak nie idę. Przeraża mnie jak ten zus z opóźnieniem wyplaca pieniadze. Niby mozna z tym zdziałać jakos aby płacił na czas, ale ja to chyba człowiek pracy jestem 😅
To tak jak ja! Ja planuje max do konca
kwietnia pracować a jeśli krócej to chcialabym jeszcze luty/marzec przepracować cały... Oby samopoczucie zezwoliło 😶
Rozumiem 😊
No, to trochę nas mam pracujacych jest 😁 Kiedy planujesz najwcześniej isc?
No, to Ci powiem ze wstępne plany mamy takie same! Moja rodzina tez mnie namawia bo mowia ze w zyciu sie jeszcze zdaze napracowac 😂
ja nie mam planów, wolałabym pracować jak najdłużej, bo źle znosiłam L4 w pierwszej ciąży, a wtedy musiałam być ze względu na to, że od początku była zagrożona.
L4 źle mi się kojarzy, a swoją pracę lubię. Ale wiadomo, jak lekarz mi powie, że mam odpuścić, to od razu to zrobię. Zawsze na wizycie o to pytam 🙂
 
reklama
Ja opcje przyjęcia 3 dawki mam dostępna od 20 grudnia. Waham się ale raczej jestem za tym żeby się zaszczepić. Boje się,że po 3 dawce dostanę temperatury czego bym bardzo nie chciala ale przy poprzednich bolala mnie tylko ręka, pacha i rumien w miejscu wkłucia się pojawił. Dawajcie dziewczyny znać jak czujecie się po przyjęciu szczepionki :)
ja mam pod koniec stycznia. Będzie wtedy trochę spokoju pewnie z zakażeniami, do tego będę już powoli na L4 więc ja chyba zaszczepie się dopiero po ciąży.
Ja mam paszport aktualny do lipca więc jakby wymyślili że do porodu inaczej nie można to będę zabezpieczona 🤪
 
To bedzie juz trzeci trymestr. Co lekarz to teoria. Ciekawe. :)
Rozumiem, ja wlasnie tez bede w 14, ale jeszcze jednak nie idę. Przeraża mnie jak ten zus z opóźnieniem wyplaca pieniadze. Niby mozna z tym zdziałać jakos aby płacił na czas, ale ja to chyba człowiek pracy jestem 😅
To tak jak ja! Ja planuje max do konca
kwietnia pracować a jeśli krócej to chcialabym jeszcze luty/marzec przepracować cały... Oby samopoczucie zezwoliło 😶
Rozumiem 😊
No, to trochę nas mam pracujacych jest 😁 Kiedy planujesz najwcześniej isc?
No, to Ci powiem ze wstępne plany mamy takie same! Moja rodzina tez mnie namawia bo mowia ze w zyciu sie jeszcze zdaze napracowac 😂
Jeśli zdrowie pozwoli to bym chciała pracować do konca lutego
 
reklama
ja nie mam planów, wolałabym pracować jak najdłużej, bo źle znosiłam L4 w pierwszej ciąży, a wtedy musiałam być ze względu na to, że od początku była zagrożona.
L4 źle mi się kojarzy, a swoją pracę lubię. Ale wiadomo, jak lekarz mi powie, że mam odpuścić, to od razu to zrobię. Zawsze na wizycie o to pytam 🙂
Ja też lubię, ale przez szacunek dla ekipy wolałam jej nie zawalać...
ja mam pod koniec stycznia. Będzie wtedy trochę spokoju pewnie z zakażeniami, do tego będę już powoli na L4 więc ja chyba zaszczepie się dopiero po ciąży.
Ja mam paszport aktualny do lipca więc jakby wymyślili że do porodu inaczej nie można to będę zabezpieczona 🤪
Ale to chyba tata powinien mieć paszport... A on może się zaszczepić 3dawka... Ale to u nas wczoraj partner sprawdzał i może z dnia na dzień.

Ps. Szczepicie swoje dzieciaki od 13.12?
 
Do góry