reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@Genadia - wizyta 02.12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Hankaa - wizyta 07.12
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@meth - wizyta 08. 12
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@Katarzyna542 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Anolik - wizyta 04.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Wpisz mnie prosze na 4.01 wizytę :)
 
reklama
A w ogóle to są tutaj dziewczyny dla których temat ciąży trochę w związku nie istnieje na razie? Bo przyznam, że my w ogóle nie rozmawiamy. Czasem tylko krótkie ustalenia kiedy jaka wizyta i u kogo, chociaż ja to głównie ogarniam. Raz tylko byliśmy we dwoje na usg, ale żeby np rozmawiac o imieniu, jakichś planach czy coś to w ogóle. Sama czuje się jakaś taka hmm nie gotowa na takie rozmowy, a dodatkowo mam wrażenie, że mój mąż też.
U nas w poprzedniej ciąży tak było od wizyty do wizyty temat zaczął istnieć ok 6 msca kiedy kolejne wizyty utwierdzały nas że będzie ok 😊 więc nie stresuj się wszystko ma swój czas ❤️ teraz też ciąża nie jest u nas tematem przewodnim ...mamy milion innych tematów 🙈🤣 mąż pyta codziennie jak się czujemy i na tym w sumie kończy się temat 😉 zobaczymy może coś się zmieni teraz po jutrzejszy badaniu jak zobaczy swojego synka 😎 albo córę bo jeszcze jest 10 % szans że to dziewczynka 🙈🤣
 
Moj mąż nie kaze mi dzwigac. Sprzatac tez nie musze, ale tak jak ktoras napisala, gdyby ktos przyszedł to bym sie spaliła ze wstydu 😱 dlatego staram sie ogarnac choc wokoł siebie. Na zakupy jedziemy razem.
Maz mowi czasem do brzucha, glaszcze😀 bardzo czeka za maluszkiem
 
U nas mąż pracuje i poza tym ma swoje hobby, biega, gra w tenisa . Ja ogarniam młodzież, jeżdżę z córka do szkoły baletowej . Przez fatalne samopoczucie podpuściłam sobie se sprzątaniem i nadrabiam to w każdej lepszej chwili, ale z umiarem . Mąż nigdy nie hyl se mną na żadnej wizycie , na żadnym usg, pracuje w portach kiedy chodziłam i chodzę do lekarza, trzy porody byliśmy razem, jeden nie. Teraz dopóki brzuch jest maleńki to dla niego irracjonalne, może jak dziś będę na badaniach prenatalnych to dostanę jakieś zdjevie, to bardziej to odczuje :) ogólnie ja zawsze Zosia samosia, wszystko sama i niestety tak go nauczyłam 👿 teraz zaczynam tupać noga ;) nie jestem już najmłodsza, zdrowie mi
Podupadło , tarczyca wariuje i jak mogę coś sobie odpuścić, to odpuszczam, mówię, ze jestem w przewadze i nie mamy siły ;)
 
A w ogóle to są tutaj dziewczyny dla których temat ciąży trochę w związku nie istnieje na razie? Bo przyznam, że my w ogóle nie rozmawiamy. Czasem tylko krótkie ustalenia kiedy jaka wizyta i u kogo, chociaż ja to głównie ogarniam. Raz tylko byliśmy we dwoje na usg, ale żeby np rozmawiac o imieniu, jakichś planach czy coś to w ogóle. Sama czuje się jakaś taka hmm nie gotowa na takie rozmowy, a dodatkowo mam wrażenie, że mój mąż też.
Ja ze swoim bardzo bym chciala porozmawiac bo jakby nie patrzec to pierwsza ciaza i jestem przerazona. Rodzinie jeszcze nie powiedzielismy wiec tym bardziej czuje sie z tym sama
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 02.12
@Genadia - wizyta 02.12

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️



@angeliskax - wizyta 03.12
@Mamamonia88 - wizyta 03.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@mfifi04 - wizyta 06.12 prenatalne
@Kundlica - wizyta 06.12 prenatalne
@Lilkafil - wizyta 06.12 nifty pro
@Hankaa - wizyta 07.12
@Aga0502 - wizyta 08.12
@weronika9196 - wizyta 08.12
@Mimi94 - wizyta 08.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 08.12 prenatalne
@meth - wizyta 08. 12
@Jetkaa - wizyta 09.12 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 09.12
@Florestyna - wizyta 09.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 09.12
@guziczek80 - wizyta 10.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 10.12 prenatalne
@MamaTosi16 - wizyta 10.12
@Lilka92 - wizyta 10.12 prenatalne
@Hmmmm - wizyta 13.12
@Bosiek - wizyta 14.12 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 14.12 prenatalne
@Florestyna - wizyta 14.12
@Magdalena09 - wizyta 14.12 prenatalne
@Mimi94 - wizyta 14.12
@joszka - wizyta 14.12
@Katarzyna542 - wizyta 14.12
@zaskoczONA - wizyta 15.12
@jul252 - wizyta 15.12
@Paulina_N - wizyta 16.12
@Mama_n.s. - wizyta 16.12
@Hmmmm - wizyta 16.12
@Katarzyna542 - wizyta 17.12 prenatalne
@Bosiek - wizyta 17.12 NFZ
@Passtelova - wizyta 17.12
@Jetkaa - wizyta 20.12
@Iza-09 - wizyta 20.12
@Anolik - wizyta 21.12
@Aniaaq - wizyta 22.12 prenatalne
@Lunka85 - wizyta 22.12 prenatalne
@MamaLama - wizyta 22.12
@Bosiek - wizyta 28.12 priv
@PsychoPatka91 - wizyta 03.01
@Anolik - wizyta 04.01
@Bosiek - wizyta 10.01 NFZ
@Bosiek - wizyta 25.01 priv



Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Dopiszesz prosze moja wizyte 09.12 i 10.12? 😍
 
Co do partnerów/mężów i rozmow 😀 to mój widzę że codziennie sprawdza co u naszego Florka ile urósł jak wygląda w aplikacji która sobie zainstalował w tel😉 ale czekamy na prenatalne i myślę że to będzie taki przełom, zreszta dopiero wtedy podzielimy się tym z rodzicami, rodzina ... oprócz tego pomaga mi bardzo, bo na zakupy razem żebym nie dzwigala, porządki tez w dużej mierze on ogarnia, bo ja ogólnie mam taką zasadę że do tych prenatalnych się nie przemęczam żeby nic z mojej winy się nie wydarzylo, ale ja też dalej pracuje, jakbym siedziała w domu to pewnie z nudów bym sprzątała. Do tego muszę mieć dietę bo zaduży cukier z rana, więc wracam do domu przygotowuje jedzenie na następny dzień (muszę jeść co 2-3h) -tu mi pomaga bo yrzyma diete że mną a nie ja die mecze a on fastfoody ;) Ogólnie jak będziemy po badaniach i wszystko będzie dobrze to biorę się za porządki w domu juz normalnie bo aż się źle żyje a trzeba będzie robić miejsce w mieszkaniu dla nowego kompana ;) tak na codzień życie sie toczy jak toczyło, szaleństw i rozmów o dziecku wkolo jeszcze nie ma ;)
 
U nas też bez większego wow. To znaczy, mój mąż bardzo chciał drugie dziecko, bardzo się cieszył, kiedy się udało. Z USG ogląda zdjęcia ale nie pali się, żeby być na wizycie, zresztą u mnie nawet nie można. Nie mam żadnych specjalnych przywilejów, ale ja też czuje się dobrze i ogarniam obowiązki domowe bez problemów większych. Też dalej pracuję, więc mąż mi pomaga jak coś robię w domu, to przejmuje córkę 😉 ale nie usługuje mi i w niczym sumie nie wyręcza. Rozumie, jak sama powiem, że się źle czuję, ale zwykle nie narzekam, czasami oo prostu mu mówię, że pewnie zasnę przy usypianiu córki i żeby poogarnial w tym czasie dom. W pierwszej ciąży dopiero kiedy ten brzuch rósł i wyczuwał kopniaki, to bardziej się zaangażował. Jedyne co mi się podoba, to ze mysli już o wyprawce i bierze dodatkowe zlecenia w pracy ze względu na to 😊
 
reklama
My rozmawiamy o ciąży, mąż czasami dotyka brzucha i coś tam do niego mówi :) Ale my w ogóle bardzo dużo rozmawiamy na różne tematy, więc dla mnie było oczywiste, że temat ciąży też będzie poruszany :D

U mnie to samo z bałaganem :( Wczoraj nawet miałam jakoś więcej energii i trochę chciałam poogarniać, to mnie zaczęło ciągnąć w dole brzucha i musiałam się położyć. Wiadomo, że mąż też sprząta, ale facet jak to facet - dla niego wystarczy, że naczynia są w zmywarce i już jest czysto.

Ale ja też już nauczyłam się odpuszczać jeśli chodzi o ten bałagan. Trudno, gacie czyste mamy, więc to wystarczy :D
 
Do góry