reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ooo to super Wam się zgrało 😊 mój mąż jest z kwietnia, ja z maja, a dzidzia będzie z czerwca więc impreza co miesiąc 😁
Maleństwo może urodzi się 15 i będzie najpiękniejszym prezentem na 3 rocznicę ślubu 🥰
To tego Wam życzę, żebyście dostali Wasz idealny prezent akurat na rocznicę 😍
Ja też mam na 23 czerwca, urodziny teściowej :)
Oo super, to idziemy równo ☺️ ale termin trafiliście idealny, pewnie teściowa szczęśliwa 😍 kiedy masz prenatalne? Ja mam 14.12 i już się nie mogę doczekać ☺️
 
To tego Wam życzę, żebyście dostali Wasz idealny prezent akurat na rocznicę 😍

Oo super, to idziemy równo ☺️ ale termin trafiliście idealny, pewnie teściowa szczęśliwa 😍 kiedy masz prenatalne? Ja mam 14.12 i już się nie mogę doczekać ☺️
Też mam 14.12 😍😍 już chciałabym być po :) bo zaczynam się stresować hehe
 
U nas tylko rh u dzieciaków jest wiadome (bardzo prawdopodobne)...
Sama grupa krwi może być różna (nawet w niewielkim prawdopodobieństwem zerowa - bo swoich grup czy mam b0, czy bb, a partner czy ma a0, czy aa też nie wiemy)
Więc może być ab, a, b, 0...
Zarówno mój ex-mąż jak i obecny partner mają a rh+, ja mam b rh+ 🤣
 
My 15 czerwca 2019 braliśmy ślub, największy upał ever [emoji16][emoji16] każdy mokry i klima na sali ledwo wyrabiała więc potwierdzam, upały dawały popalić wtedy [emoji16][emoji16]
Ja mam termin na 20 czerwca, i moja mama będąc ze mną w ciąży też miała taki termin, ale mnie się spieszyło bardzo i urodziłam się 19 maja [emoji16]
My 6 dni później i był mega upał i komary [emoji16][emoji23] a hicior bo mi w sumie nikt nie powiedział terminu ale appki pokazują mi na 19 więc też może być prezent na 3 rocznicę [emoji16]
 
No to czekamy razem w takim razie [emoji16] ja teraz między wizytami mam 3,5 tygodnia ale o dziwo jakoś leci.. chociaż chciałabym już mieć za sobą, byłabym spokojniejsza [emoji3526]
Ja też tak spokojnie całkowicie i ten czas jakoś mi zlatuje [emoji3059] teraz w sumie przez ten szpital to mi bardzo skrócił czas pomiędzy wizytami bo miałam 18go, teraz w szpitalu 27go, a zaraz 6go prenatalne [emoji7] potem wizyta 20go i idealnie żeby 24go powiedzieć [emoji3059]
 
reklama
Ja też tak spokojnie całkowicie i ten czas jakoś mi zlatuje [emoji3059] teraz w sumie przez ten szpital to mi bardzo skrócił czas pomiędzy wizytami bo miałam 18go, teraz w szpitalu 27go, a zaraz 6go prenatalne [emoji7] potem wizyta 20go i idealnie żeby 24go powiedzieć [emoji3059]
Ja mimo że jestem po jednej stracie to mam jakieś bardzo spokojne podejście w tej ciąży, aż sama się sobie dziwię ale wiem że nerwy nic nie pomogą. A skoro do tej pory jest wszystko super, to poprostu wiem że już będzie tylko lepiej [emoji7] objawy też mam prawie żadne więc nic tylko się cieszyć, a dwa tygodnie szybko zleca [emoji3526]
 
Do góry