reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Wy też macie w karcie ciąży w miejscu FHR wpisane tylko "+" czy lekarz wpisuje Wam dokładne tętno dziecka? Wiem ze niektóre z Was słuchały już serduszka ale czy wszystkie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mimo że jestem po jednej stracie to mam jakieś bardzo spokojne podejście w tej ciąży, aż sama się sobie dziwię ale wiem że nerwy nic nie pomogą. A skoro do tej pory jest wszystko super, to poprostu wiem że już będzie tylko lepiej [emoji7] objawy też mam prawie żadne więc nic tylko się cieszyć, a dwa tygodnie szybko zleca [emoji3526]
Mam dokładnie tak samo.. Sama jestem w szoku ze zachowuje spokój. Nie panikuje.. Myślałam że po śmierci synka kolejna ciąża to będzie tragedia.. Że nawet psycholog mi nie pomoże.. Ale nie.. Jest super.. Wiaodmo przed wizyta się człowiek stresuje.. Ale to nornlane. Wierzę że po czymś takim musi być już lepiej..
 
Wy też macie w karcie ciąży w miejscu FHR wpisane tylko "+" czy lekarz wpisuje Wam dokładne tętno dziecka? Wiem ze niektóre z Was słuchały już serduszka ale czy wszystkie??
U mnie jest + ale dodatkowo dostaje zawsze opis wizyty i w niej dokładnie jest napisane co i jak ;)
 
Ja mimo że jestem po jednej stracie to mam jakieś bardzo spokojne podejście w tej ciąży, aż sama się sobie dziwię ale wiem że nerwy nic nie pomogą. A skoro do tej pory jest wszystko super, to poprostu wiem że już będzie tylko lepiej [emoji7] objawy też mam prawie żadne więc nic tylko się cieszyć, a dwa tygodnie szybko zleca [emoji3526]
ja po dwóch i właśnie spodziewałam się, że będzie masakra, a mam w sobie tyle spokoju i wiary, że wszystko co złe już za mną, ze sama nie dowierzam i ogromnie się ciesze :)
Wy też macie w karcie ciąży w miejscu FHR wpisane tylko "+" czy lekarz wpisuje Wam dokładne tętno dziecka? Wiem ze niektóre z Was słuchały już serduszka ale czy wszystkie??
Ja (+) i nie słuchałam serca :) w szpitalu mi sprawdzili tętno, ale powiedzieli, że teraz przed 12 tyg starają się tego nie robić, jeśli nie zachodzi potrzeba :)
 
Ja mam syna z 30.03-w szpitalu o18 młody wyszedł 23:25(urodzony w dniu terminu taki punktualny gość! A pogoda była taka gorąca wtedy że szok), ja jestem z 10.4, mąż z 11.5 a córa najmłodsza 18.02(urodzona tydzień po terminie jak mieli ja wyganiać to w nocy sama postanowiła wyjść, w szpitalu 3 a wyszła 5:30), teraz niby termin na 6.6 albo parę dni wcześniej według prenatalnych to ciekawe czy wyjdzie w czerwcu. W sumie fajnie bo mielibyśmy co miesiąc od lutego do czerwca i jeszcze w czerwcu 11.6 mamy rocznicę slubu
No wlasnid pomyslalam ze co miesiąc jakas imprezkę bedziecie mieli, haha 🥰
 
ja po dwóch i właśnie spodziewałam się, że będzie masakra, a mam w sobie tyle spokoju i wiary, że wszystko co złe już za mną, ze sama nie dowierzam i ogromnie się ciesze :)

Ja (+) i nie słuchałam serca :) w szpitalu mi sprawdzili tętno, ale powiedzieli, że teraz przed 12 tyg starają się tego nie robić, jeśli nie zachodzi potrzeba :)
Ok, to dobrze bo widzę że jako jedna z nielicznych nie wiem jakie jest tętno 🙈

Dziewczyny ze Śląska❗❗❗
Wiecie że mamy program na bezpłatne badania prenatalne? Tu już wszystkie są chyba gdzieś umówione ale gdybyscie chciały trochę grosza zaoszczędzić to możecie o tym poczytać
 
Ok, to dobrze bo widzę że jako jedna z nielicznych nie wiem jakie jest tętno 🙈

Dziewczyny ze Śląska❗❗❗
Wiecie że mamy program na bezpłatne badania prenatalne? Tu już wszystkie są chyba gdzieś umówione ale gdybyscie chciały trochę grosza zaoszczędzić to możecie o tym poczytać
Ja też nie wiem :p
 
reklama
Wy też macie w karcie ciąży w miejscu FHR wpisane tylko "+" czy lekarz wpisuje Wam dokładne tętno dziecka? Wiem ze niektóre z Was słuchały już serduszka ale czy wszystkie??
Mam tylko ASR +
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 44
Do góry