reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moje wieczorne obawy trochę odeszły, udało mi się przez noc jakoś uspokoić myśli. Wstałam przed 12 🙈 zjadłam dwa kawałki tej wczorajszej pizzy i po 10 minutach zrobiło mi się tak dziwnie... Jakby słabo, duszno, czułam jak twarz mi rozsadza z gorąca, w lustrze byłam czerwona jak burak 🙄 i jeszcze mnie na wymioty wzięło. Pizza poszła 🤮 Poleżałam chwilę z nogami w gorze przy uchylonym oknie i przeszło. Ale to było tak nieprzyjemne!!! 🥴 w takich chwilach nie lubię być sama w mieszkaniu 😒
 
reklama
Moje wieczorne obawy trochę odeszły, udało mi się przez noc jakoś uspokoić myśli. Wstałam przed 12 🙈 zjadłam dwa kawałki tej wczorajszej pizzy i po 10 minutach zrobiło mi się tak dziwnie... Jakby słabo, duszno, czułam jak twarz mi rozsadza z gorąca, w lustrze byłam czerwona jak burak 🙄 i jeszcze mnie na wymioty wzięło. Pizza poszła 🤮 Poleżałam chwilę z nogami w gorze przy uchylonym oknie i przeszło. Ale to było tak nieprzyjemne!!! 🥴 w takich chwilach nie lubię być sama w mieszkaniu 😒
Dlatego tak boję się gastro, a w ciąży narkoza to chyba nie za dobry pomysł :/
 
Dlatego tak boję się gastro, a w ciąży narkoza to chyba nie za dobry pomysł :/
W ciąży chyba odpada. Musiałabyś po porodzie dopiero się zdecydować. Ale koszt gastroskopii prywatnie z narkozą to też taki koszt że się człowiek dwa razy zastanawia czy to badanie jest na pewno konieczne 🤦‍♀️
 
A czemu nie ma szans? Ja wczoraj tez miałam prenatalne przez brzuch i normalnie wszystko było dokładnie widać.
Mi lekarz na wizycie zwykle usg tez robił przez brzuch bo jak stwierdził jestem szczupła 😅 i rzeczywiście było widać wszystko chociaż zdjęcie nie takie piekne wyrazne 10+6 ;) dododam że mam chyba 2 kg nadwagi wg BMI. Także to chyba zależy od wagi i budowy ciała jak ktoś jest bardziej puszysty to niestety odpada przez brzuch ;)
 
reklama
Do góry