reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

No ja właśnie też od wczoraj dopiero mam mdłości a to 9+4, wcześniej był spokój, co dziwne jak wsiadam do samochodu jako pasażer to nie mogę jechać, tak mną rzuca a jak siądę za kierownicą to jest ok [emoji87]
ja tak miałam w ub. ciąży, w sensie mogłam tylko kierować autem. Wtedy w 7. miesiącu ciazy kierowałam cała trasę na wakacje (w tym z Ełku do Pogorzelicy), bo inaczej bysmy chyba nie dojechali.. 😂
 
reklama
O jak wspaniale!!! Gratuluję :) też marzę o córeczce, moje siostry mają łącznie sześciu synów, więc u mnie byłby przełom, gdyby okazało się że spodziewam się dziewczynki 😅 A jak było u ciebie? Nastawiałaś się na konkretną płeć? Trochę się obawiam jak zareaguję, jeśli dowiem się że czekam na synka. Oczywiście też będę przeszczęśliwa, ale jednak wiadomo jak się baba w ciąży nastawi to nie ma zmiłuj 🙈
Czułam, że to będzie dziewczynka, ale jakby był chłopiec to też bym się cieszyła, bo to wyczekane dziecko i wszystko mi jedno byle by było zdrowe :)
 
A co do samopoczucia to czuję się już dobrze, chociaż jeszcze w losowych momentach łapią mnie nudności. Za to zaczęłam być turbo głodna i muszę często jeść.
 
Czułam, że to będzie dziewczynka, ale jakby był chłopiec to też bym się cieszyła, bo to wyczekane dziecko i wszystko mi jedno byle by było zdrowe :)
To jednak intuicja sie sprawdza. Ja wlasnie czuje ze to chłopiec bedzie i fajnie by było, bo wtedy maz bylby przeszczezliwy ze ma syna pierworodnego. 😆 Ale z córeczki rowniez bedzis sie cieszył 😅
 
To jednak intuicja sie sprawdza. Ja wlasnie czuje ze to chłopiec bedzie i fajnie by było, bo wtedy maz bylby przeszczezliwy ze ma syna pierworodnego. 😆 Ale z córeczki rowniez bedzis sie cieszył 😅
Ja to Wam powiem, że trochę się bałam chłopca, bo jestem naturalnie ruda i jednak rudzi ludzie, zwłaszcza chłopcy mają ciężko czasem wśród dzieci, także jak będzie dziewczynka ruda, to myślę, że będzie jej nieco łatwiej niż chłopczykowi. Sama wiem, że na początku się dzieciaki ze mnie śmiały, a dopiero jakoś w gimnazjum sytuacja się odwróciła o 180 stopni.
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Czy któraś z Was prowadzi może własną działalność? Jak to wtedy jest z l4? Chodzi mi o to, że u mnie część produktów sprzedaje się zupełnie bez mojego udziału, faktury też są wystawiane automatycznie. Czy zus może coś takiego podważyć?
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Czy któraś z Was prowadzi może własną działalność? Jak to wtedy jest z l4? Chodzi mi o to, że u mnie część produktów sprzedaje się zupełnie bez mojego udziału, faktury też są wystawiane automatycznie. Czy zus może coś takiego podważyć?
Było nawet gdzieś orzeczenie że FVAT na własnej działalności jeśli nikt inny tego nie może zrobić masz prawo wystawić i podpisywać nawet na L4...
 
reklama
Było nawet gdzieś orzeczenie że FVAT na własnej działalności jeśli nikt inny tego nie może zrobić masz prawo wystawić i podpisywać nawet na L4...
Właśnie już sama nie jestem tego pewna... Czytałam różne artykuły i różnie na ten temat piszą. Podjadę jutro do zusu, ale oni tam nigdy nic nie wiedzą 😂 Więc zobaczymy, czy się czegoś dowiem.
 
Do góry