reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Mnie już praktycznie nie boli brzuch jak na okres, czasem jest nabrzmiały po całym dniu i trochę ciągnie, za to piersi bolą ponownie.

Czy bierzesz codziennie magnez ? Ja mam zalecenie brać 2x dziennie plus jest jeszcze w tabletkach dla kobiet, które biorę. Są dni gdy odrzuca mnie na samą myśl o tabletkach, jeśli nie biorę ich regularnie wówczas mocnoej czuję podbrzusze.
Mi lekarz powiedzial, ze wystarczą witaminy, biore tylko femibion (?) i kwas foliowy. Na te bole podbrzusza bralam nospe bo kojarzyłam ze moja siostra w ciazy tez brala tylko kurcze zapomnialam zabrac z pracy 😅 a zauwazylam tez ze czasem nie jestem pewna czy te bole to typowo podbrzusze czy wzdęcia tak sie to rozlewa
 
Mi lekarz powiedzial, ze wystarczą witaminy, biore tylko femibion (?) i kwas foliowy. Na te bole podbrzusza bralam nospe bo kojarzyłam ze moja siostra w ciazy tez brala tylko kurcze zapomnialam zabrac z pracy 😅 a zauwazylam tez ze czasem nie jestem pewna czy te bole to typowo podbrzusze czy wzdęcia tak sie to rozlewa
Wzdęcia też swoje robią, cały brzuch może boleć..
 
No właśnie kobietki jak u Was z informacją o ciąży? Wiedzą już bliscy? :).
U mnie z rodziny wie tylko kuzynka, która sama jest w ciąży i bliska ciocia...

Z resztą rodziny czekamy do świąt...
A w miejscu gdzie mieszkają wiedzą już prawie wszyscy bliscy znajomi i w pracy (bo jestem na L4)
 
Mi lekarz powiedzial, ze wystarczą witaminy, biore tylko femibion (?) i kwas foliowy. Na te bole podbrzusza bralam nospe bo kojarzyłam ze moja siostra w ciazy tez brala tylko kurcze zapomnialam zabrac z pracy 😅 a zauwazylam tez ze czasem nie jestem pewna czy te bole to typowo podbrzusze czy wzdęcia tak sie to rozlewa
W poprzedniej ciąży też kazała brać mi magnez. Kupiłam taki w proszku, po którym miałam niestety rozwolnienie przez co mi się magnez nie wchlaniał i w 30tc miałam już skuscze bardzo silne, zmiana magnezu pomogła. Może warto jednak spróbować, poza tym która z koleżanek tutaj wcześniej pisała,że magnez jest lepszy niż nospa.
 
Mój jeszcze zachowuje stoicki spokój... Troszkę jakby się bał zapeszyć.
Moj to wogole zdaje sie jakby ciaza nie robila na nim wrazenia. No, tylko jak sie dowiedzieliśmy (i ze ciaza moze byc do usunięcia) to stwierdzil ze jak juz zaszlam to niech bedzie i zaangażował sie w szukanie dobrego lekarza. No i jak zobaczyl pierwsze zdjecie to byla chwila radości 🙄 a tak to pff… nie wiem czy to kwestia tego, ze ostatnio duzo sie dzieje i jest troche stresu, czy jeszcze to do niego nie dotarlo.
 
Ja mam od czasu do czasu takie pobolewania brzucha ale wtedy biorę nospe i odpoczywam. Piersi nie bolą, tylko przy karmieniu synka je czuję bo wtedy przy samym przystawieniu jest piekący ból. Do tej pory nie miałam też jakoś specjalnie mdłości za to dzisiaj ( 9+3) , jak poszło to nie zdążyłam do łazienki [emoji87]
U mnie o ciąży wie najbliższa rodzina, reszta się dowie po prenatalnych, chociaż coraz ciężej to ukryć, bo brzuszek już się pojawił [emoji16]
 
Moj to wogole zdaje sie jakby ciaza nie robila na nim wrazenia. No, tylko jak sie dowiedzieliśmy (i ze ciaza moze byc do usunięcia) to stwierdzil ze jak juz zaszlam to niech bedzie i zaangażował sie w szukanie dobrego lekarza. No i jak zobaczyl pierwsze zdjecie to byla chwila radości 🙄 a tak to pff… nie wiem czy to kwestia tego, ze ostatnio duzo sie dzieje i jest troche stresu, czy jeszcze to do niego nie dotarlo.
Mój stwierdził, że fajnie że mógł być na prenatalnym USG... I wczoraj stwierdził, że coś czuje że nasze życie będzie się dzieliło na to sprzed porodu dziecka i na to po porodzie dziecka...
 
reklama
Do góry