reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Panie w rejestracji mają mnie już chyba za wariatkę 🙈 od 9 przychodnia jest otwarta, ja na telefonie wisiałam już 9:01, ostatnio odwołałam wizytę na dzisiaj a dzisiaj dzwonilam pytać czy jest jeszcze wolne to miejsce 🤦‍♀️ jade na 10:15 😱 boję się jak cholera... Muszę skonsultować te plamienia i wczorajsze bóle w okolicy pachwin/jajnika. Obu serduszko biło ładnie i maluch ładnie urósł w ciągu tych 10 dni 😭🙏🙏🙏
 
Pytanie alla noob...
Jak brakuje progesteronu to pojawia się najpierw plamienie, czy istnieje ryzyko, że najpierw dziecko umrze i dopiero pojawi się plamienie?

Z córką i synkiem miałam luteinę, teraz nic nie mam... I się zastanawiam czy jednak nie powinnam mieć (?)...

Troszkę boję się tego 12tc kiedy łożysko przejmuje fcje... Chociaż słyszałam, że w zasadzie ten proces zaczyna się w 10/11tc...
ja nie miałam stwierdzonego niedoboru, pojawiało się plamienie, pierwsza ciąża rozwijała się słabiej, druga po prostu przestała.
U mnie luteina została obecnie zalecona, gdy coś zaczęło się dziać.
 
Panie w rejestracji mają mnie już chyba za wariatkę 🙈 od 9 przychodnia jest otwarta, ja na telefonie wisiałam już 9:01, ostatnio odwołałam wizytę na dzisiaj a dzisiaj dzwonilam pytać czy jest jeszcze wolne to miejsce 🤦‍♀️ jade na 10:15 😱 boję się jak cholera... Muszę skonsultować te plamienia i wczorajsze bóle w okolicy pachwin/jajnika. Obu serduszko biło ładnie i maluch ładnie urósł w ciągu tych 10 dni 😭🙏🙏🙏
Daj koniecznie znać ✊✊
 
Hej! U mnie 11 TC, a zamiast mijać jest coraz gorzej. Pierwszy raz wczoraj wymiotowałam, zaczęłam pić siemię lniane, bo żołądek boli. Czuję się jak przeczołgana i zaczynam coraz bardziej myśleć o L4, choć mój pracodawca nie kwapi się, by znaleźć zastępstwo, a jestem sama w firmie :/ Gofer wygląda apetycznie!
 
Hej! U mnie 11 TC, a zamiast mijać jest coraz gorzej. Pierwszy raz wczoraj wymiotowałam, zaczęłam pić siemię lniane, bo żołądek boli. Czuję się jak przeczołgana i zaczynam coraz bardziej myśleć o L4, choć mój pracodawca nie kwapi się, by znaleźć zastępstwo, a jestem sama w firmie :/ Gofer wygląda apetycznie!
dziś zaczęłam 9 tydzień, jakieś dwa tygodnie temu pierwszy raz zwymiotowałam, wczoraj rano dwa razy, a dzisiaj mnie tylko zemdlilo ale udało się wypić kawę. Jak nie czujesz się dobrze nie patrz na pracodawcę. Nie powinnaś się przejmować czy ktoś będzie za ciebie czy nie pracować.
 
Hej! U mnie 11 TC, a zamiast mijać jest coraz gorzej. Pierwszy raz wczoraj wymiotowałam, zaczęłam pić siemię lniane, bo żołądek boli. Czuję się jak przeczołgana i zaczynam coraz bardziej myśleć o L4, choć mój pracodawca nie kwapi się, by znaleźć zastępstwo, a jestem sama w firmie :/ Gofer wygląda apetycznie!
kurde ja też mam raz lepiej raz gorzej. Nie wymiotuje ale jak już miałam wrażenie że jest spoko to dzisiaj myślałam że cycki z podłogi pozbieram bo miałam wrażenie że mi się w nocy urwały. A dziś znowu kręci się w głowie że Ho Ho . współczuję i też coraz częściej myślę o tym że lepiej by mi się leżało w domku.
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tu nowa, zaglądałam na grupę już wcześniej ale w związku z moimi dwoma poronieniami wolałam się w nią na początku nie angażować. Dzis juz jestem 11+1 z USG wychodzi 11+4 . Chciałam was zapytać, czy któraś was robila może badania wolnego dna, ja wybrałam veracity, przez te poronienia chciałabym mieć spokojną głowę. Jesli któraś robila to ile czekałyście na wyniki?.
Widzialam ze ostatni temat to mdlosci. Mam straszne, nie mogę nic jeść od początku ciąży, każdy zapach mi przeszkadza, a na widok zdjęcia jedzenia już mi jest źle. Do tego od początku ciąży wgl nie mogę spać. Jak prześpię 4h w nocy to jest wszytsko. Więc cały czas chodzę głodna i niewyspana.
 
Do góry