reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊


@MoniaMarz - wizyta 27.10
@Jetkaa - wizyta 27.10 NFZ
@chucherko - wizyta 27.10
@mfifi04 - wizyta 27.10 priv
@Marta509 - wizyta 27.10

Powodzenia na dzisiejszych wizytach, za piękne widoki i dobre wiadomości ☀️😊

@MamaMonia - wizyta 28.10
@kamejka - wizyta 28.10
@Gondzi_a - wizyta 28.10
@Kundlica - wizyta 28.10
@Passtelova - wizyta 29.10
@Lilka92 - wizyta 29.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@MamaLama - wizyta 02.11
@joszka - wizyta 02.11
@mfifi04 - wizyta 02.11 NFZ
@Mamafasolki - wizyta 03.11
@Iza-09 - wizyta 03.11
@Kejjt - wizyta 03.11
@Angelr - wizyta 04.11
@Florestyna - wizyta 04.11
@Mayred91 - wizyta 08.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Paulina_N - wizyta 18.11

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
możesz mnie dopisać na 9.11😊
 
reklama
Moja mama podobnie. @PsychoPatka91 ja przejechałam ponad 900 ;) nie denerwuj się na zapas.

Dziewczyny, która ma jakiś fajny kubek termiczny, który nie cieknie? Za kawę z mlekiem byle jaką 6 PLN, więc ... ;)
A Ciebie też w czasie jazdy trochę podbrzusze bolało? Ja dostałam delikatne plamienie, więc stanęliśmy, dorzuciłam magnez i proga, jechaliśmy na 2 auta, 2 to Camper więc położyliśmy się spać i rano było już lepiej.
 
Ok ja już w domu trochę spokojniejsza mam dodatkowo Duphostan 3*1 i luteone 2*2 i magnez 3*1

Kontrola w piątek u lekarza prowadzącego.
Stwierdzony nowy krwiak dość spory zlokalizowany blisko zarodka i nadmierne skurcze macicy.
Mam się udać jeszcze do kardiologa bo ciśnienie w trakcie badania mierzone miałam 165/105 a pani doktor powiedziała że zbyt wysokie, i ma nadzieję że nic się nie dzieje i że spowodowane tylko stresem i nerwami

Ale cieszę się bo z moim małym stworkiem wszystko jest ok, urósł od wczoraj do 0.55 i serduszko w dalszym ciągu niezmiennie bije [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Odpoczywaj !! i chociaż to łatwo powiedzieć nie stresuj się ! pooglądaj coś lekkiego w tv albo poczytaj
 
Moja mama podobnie. @PsychoPatka91 ja przejechałam ponad 900 ;) nie denerwuj się na zapas.

Dziewczyny, która ma jakiś fajny kubek termiczny, który nie cieknie? Za kawę z mlekiem byle jaką 6 PLN, więc ... ;)
Ja mam kubek ze starbucksa, fajnie się pije i dobrze trzyma tylko... mało termiczny jest😏 Drugi kupiłam za grosze w Pepco i dobrze trzyma ciepełko, ale kiepsko się pije, a już szczególnie jak prowadzisz samochód😫
Ale kupiłam już jakiś czas temu mężowi kubek w mrówce na jakiejś promocji. Firma Dajar... Z Olafem😅 ale mąż nie narzeka🤣 Bardzo mu się sprawdza na wyjazdach👌
pobrane.jpeg
 
Moja mama podobnie. @PsychoPatka91 ja przejechałam ponad 900 ;) nie denerwuj się na zapas.

Dziewczyny, która ma jakiś fajny kubek termiczny, który nie cieknie? Za kawę z mlekiem byle jaką 6 PLN, więc ... ;)
Polecam Kubek termiczny Contigo drogi ale dwa lata uzywania codziennie i nic się nie dzieje ;) pol rodziny już go kupio - ostatnio kupiłam ten na prezent ;) Kubek termiczny Contigo West Loop 2.0 470ml Latte
 
Ja wczoraj zawitałam do pl do rodziców, droga 750km, a dziś przestały mnie boleć piersi 😳 dziś 8t2d. I zaczęłam teraz schizowac... Jutro mama idzie do gina to pójdę z nią aby zrobił mi usg. Ale mam same czarne myśli 😔 piersi to był taki jeden z mocniejszych objawów... Potem delikatne zmęczenie i nudności. 😔
Nie martw się na zapas ! Ja właśnie tak tu trafiłam, bo wpisałam w googlu, że piersi przestały mnie nagle boleć w I trym, za 2 dni wróciło .... Pozytywne myślenie ! tylko to nas może uratować
 
Ja bardzo się boję wizyty wtorkowej, na wcześniejszej bylo ok zgodnie z tc bo to bylo 5+2 w cykle mam, krotkie bo 28 dni. Strasznie się boję czy bd serduszko- choc wiem ze nie daje to gwaranci na sukces...
Chociaz jestem z synem nam morzem, lot krótki ale na lotnisku dawal, popalić 😅. Potem wszystkich świętych to zleci, choc tyle. Jeszcze w zlobie firma się zmienia od grudnia. I ja sama nie wiem co robic. Eh... Choc Wam morze pokarze, bo aż się zdziwiłam ze takie czyste 🥰 dodam, ze nie jestem na L4 ☺️
 

Załączniki

  • 20211026_134349.jpg
    20211026_134349.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 69
  • 20211026_165636.jpg
    20211026_165636.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
  • 20211026_171950.jpg
    20211026_171950.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 70
reklama
Z tą medycyną macie racje. Mam znajomą, której lekarz powiedział, że jest bezpłodna. 23 lata - wyrok. Pół roku później była w ciąży, chłopiec jest zdrowy :) Moja klienta ma 44 lata. 4 lata starała się o dziecko z partnerem i nic. Lekarz stwierdził, że może jest za późno, może bezpłodność. Przywykła do tego, że nie będzie matką, odpuścili, zajęli się wykańczaniem domu. Niedawno okazało się, że jest w ciąży. Szok to mało powiedziane :)
 
Do góry