reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziękuję za radę 🙂

A ja zaczynam świrować przed jutrzejszą wizytą 🙄 jutro będę mieć dopiero 4+5 wg OM, w piątek beta wynosiła 1402. Jutro nie zdążę oznaczyć przed pracą a wizytę mam na 15:30. Boję się że pęcherzyk będzie maleńki i nie będzie odpowiadał wielkością co do wieku ciąży 😞 a ostatecznie nie będzie dobrze przyrastał i znów okaże się pustym pęcherzykiem 😓
Ja też mam dzisiaj nieplanowana wizytę, bo jakaś infekcja mi się przyplątała, moja ciążą też jest bardzo młoda, więc pewnie nic nie będzie widać i się tylko zdenerwuje, ale trzymam za Was kciuki !!!
 
reklama
Dziewczyny, jakie macie objawy i w którym tc zaczęły się ? Pytam bo jestem szczęściarą która już dwa razy będąc w ciąży przechodziłam niemalże bezobjawowo . Teraz dopiero początek ciąży i tak się zastanawiam czy poza wyczulonym węchem może mnie jeszcze coś dopaść czy tez znowu będę miała farta :)
Mnie zaczynają łapać straszne mdłości, ale gdzieś w głębi serducha się cieszę, bo na tym etapie tylko to mogę poczuć :)
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊



@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Jetkaa - wizyta 25.10 NFZ
@chucherko - wizyta 25.10
@Hmmmm - wizyta 25.10

Dziewczyny, samych pięknych widoków! I samych dobrych wiadomości! ✊🏼✊🏼☀️

@MiMi86 - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Marta509 - wizyta 28.10
@kamejka - wizyta 28.10
@Passtelova - wizyta 29.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@MamaLama - wizyta 02.11
@Mamafasolki - wizyta 03.11
@Iza-09 - wizyta 03.11
@Angelr - wizyta 04.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Mi przełożyli wizytę na środę rano.
 
Powodzenia na wizytach! Dziś tyle emocji!

Mowa była o objawach. Ja mam chyba wszystkie możliwe: mdłości, bóle, skurcze podbrzusza, zawroty głowy, skoki tętna do 120, napady głodu, no ogólnie to kiepsko się czuję 🙄
 
Dziewczyny udanych wizyt.
Ja właśnie na badaniach.. robie krzywą i chyba zaraz padnę albo puszcze pawia, bo wypiłam już glukozę :/ bleeee
Współczuję badania. Ja go naprawdę nie znoszę. Raz że nie jestem w stanie w ciągu 5 minut wypić tego napoju, zawsze mi się schodzi dłużej. Po drugie, zawsze jest mi słabo, siedzę tam taka ledwo żywa te 2 h. Potem cały dzień mam rozwalony, źle się czuje, głowa mnie boli i za każdym razem po powrocie do domu przesypiam pół dnia. No ewidentnie nie dla mnie jest to badanie :p
Mam nadzieję że u Ciebie będzie lepiej ;)
 
reklama
Do góry