reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Współczuję badania. Ja go naprawdę nie znoszę. Raz że nie jestem w stanie w ciągu 5 minut wypić tego napoju, zawsze mi się schodzi dłużej. Po drugie, zawsze jest mi słabo, siedzę tam taka ledwo żywa te 2 h. Potem cały dzień mam rozwalony, źle się czuje, głowa mnie boli i za każdym razem po powrocie do domu przesypiam pół dnia. No ewidentnie nie dla mnie jest to badanie [emoji14]
Mam nadzieję że u Ciebie będzie lepiej ;)
Mam tak samo jak Ty [emoji38] jedyna różnica, że wypiłam ma raz.. najpierw rozbolała mnie głową, zaczęło mdlić, zrobiło się słabo. Ledwo wytrzymałam. Ale już po, całe szczęście, przepilam wodą i jest lepiej.
 
reklama
Ja mam cykle 32-dniowe, teraz owu była jakoś 18/19 dc. To jak myślicie, kiedy najlepiej pójść na wizytę, żeby było serduszko?
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊



@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Jetkaa - wizyta 25.10 NFZ
@chucherko - wizyta 25.10
@Hmmmm - wizyta 25.10

Dziewczyny, samych pięknych widoków! I samych dobrych wiadomości! ✊🏼✊🏼☀️

@MiMi86 - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Marta509 - wizyta 28.10
@kamejka - wizyta 28.10
@Passtelova - wizyta 29.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@MamaLama - wizyta 02.11
@Mamafasolki - wizyta 03.11
@Iza-09 - wizyta 03.11
@Angelr - wizyta 04.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Dopisz mnie proszę na 28.10 🙂
 
Ja też mam dzisiaj nieplanowana wizytę, bo jakaś infekcja mi się przyplątała, moja ciążą też jest bardzo młoda, więc pewnie nic nie będzie widać i się tylko zdenerwuje, ale trzymam za Was kciuki !!!
Z tego co kojarzę to Ty masz podobnie ciążę jak ja, ja się nastawiam na sam pęcherzyk 🙄 mam nadzieję że będzie wysoko osadzony i o ładnym kształcie 🙏
Oczywiście mam dzisiaj więcej energii i już panikuję że pewnie ciąża przestała soe rozwijać 😒🤦‍♀️
 
Z tego co kojarzę to Ty masz podobnie ciążę jak ja, ja się nastawiam na sam pęcherzyk 🙄 mam nadzieję że będzie wysoko osadzony i o ładnym kształcie 🙏
Oczywiście mam dzisiaj więcej energii i już panikuję że pewnie ciąża przestała soe rozwijać 😒🤦‍♀️
Dziewczyno ciesz sie ze masz wiecej energi 😃
 
reklama
Do góry